Cviky, které ženám pomohou dosáhnout lepšího orgasmu. Pomůžete tak nejen sobě, ale i vztahu s partnerem

Fotografie: Pixabay

Někdo dosahuje orgasmu rychleji, než by vůbec chtěl, jiný může mít s dosažením podstatně větší problémy. Pokud se to týká právě vás, můžete si pomoci nastavením nejvyšší úrovně na vašich hračkách nebo převzít kontrolu nad svým partnerem, kterému se zrovna nedaří vás dostat do rauše.

Jednoduchým cvičením docílíte lepšího uspokojení

Cvičení nejsou nijak složitá a zvládnete je před každým pohlavním stykem. Úkolem těchto cvičení je zmírnit napětí, stres a stagnaci. Jsou založená na sexuální somatické terapii a zaměřují se na vědomí těla a překonání blokád v mysli.

Důležité je hýbat celým tělem. Jedině tak uvolníte veškeré napětí a můžete se soustředit na důležité věci. Dýchání bude proudit volněji, což zvyšuje pravděpodobnost, že dosáhnete orgasmu. I váš partner rád uvidí, že jen neležíte a nečekáte, až „to“ konečně bude.

Cvik je jednoduchý:

  • Položte nohy na zem, postavte se rovně
  • Protřepejte své tělo nejméně pět minut
  • Lehněte si na podlahu aspoň na dvě minuty

Proč je toto cvičení vlastně tak efektivní? Umožňuje nám uvědomit si svoje tělo, postará se o duševní a sexuální zdraví.

Na prožitek je dobré se kompletně uvolnit

Orgasmus jako takový je zážitek pro celé tělo, není to jen o genitáliích, jak si mnoho lidí myslí. Pokud chcete vyvrcholení dosáhnout rychle a chcete si ho opravdu užít, je potřeba se opravdu uvolnit a musíte být schopni relaxovat. Sice orgasmus musíte fyzicky cítit, ale samotná potřeba vychází z vaší hlavy.

Pokud tedy máte problémy s dosažením orgasmu nebo pokud jste zrovna v období, kdy se vám nedaří, jste ve stresu, může toto cvičení velmi pomoci pro zmírnění napětí a stresu. To vám umožní zažít více potěšení, a navíc intenzivnější a snadno dosažitelné orgasmy.

Nervový systém reguluje pohyb a dýchání. Dvě minuty odpočinku po tomto cvičení vás zpomalí a umožní tak lepší přístup k dalším příjemným fyzickým prožitkům. Dýchání okysličuje tkáň a také reguluje produkci stresových hormonů, díky tomu tak budete zrovna „teď a tady“ a nebudete přemýšlet nad běžnými denními starostmi.

Napětí omezuje také průtok krve, který je pro vzrušení nezbytný. Pomoci si můžete ale nejen svým tělem, ale i hlasem a zvukovými projevy. Hlasivky i svaly čelisti mohou být napnuté, a pokud se při pohlavním styku nahlas projevujete, pomáháte pánevním svalům uvolnit se. Můžete se tak otevřít i novým pocitům, které vám smích, zpěv nebo dokonce křik mohou během pohlavního styku přinést.