Dámské spodní prádlo s nápadem – překvapení pro muže!

Dámské spodní prádlo sice na první pohled není vidět, ale dokáže hotové zázraky! Nejenže při správném výběru udělá z vašich proporcí dech beroucí přednosti, ale dokáže mužské pokolení srazit do kolen a dostat do varu. Krajkové dámské spodní prádlo je známou klasikou, na kterou ženy sází při výjimečných událostech. Možná i vy máte alespoň jeden takový model doma v šuplíku a jistě víte, co to dokáže udělat s opačným pohlavím. My vám dnes představíme úplně jiný druh spodního prádla, které vás pobaví a muže překvapí. Chcete vědět více? Pak si nenechte ujít následující řádky!

Netradiční dámské spodní prádlo, kterému neodoláte

Nikde není psáno, že dámské spodní prádlo musí být nutně elegantní a v čistých liniích. Máte-li v sobě malého ďáblíčka, určitě neodoláte spodnímu prádlu s potiskem. Věřte nebo ne, ale i spodním prádlem můžete vyjádřit vaše úmysly nebo naopak smysl pro humor – a umění zasmát se sám sobě je jedna z vlastností, které muži na ženách tolik milují! Důležité je, aby vám spodní prádlo sedělo, nikde vás netlačilo a bylo vám pohodlné. Zajímavý obrázek mluvící za vše je poté již třešničkou na dortu a příjemným překvapením nejen pro vás, ale především pro opačné pohlaví.

Vánoční dárek pro vás oba

1383-bigVánoce jsou za dveřmi. Za pár dní začne nádherný adventní čas a rovněž i shon díky nákupům vánočních dárků. Proč to letos nepojmout fikaně a nedarovat jeden dárek vám i vaší drahé polovičce? Tento nápad vám ušetří starosti a samozřejmě i finance, tak proč toho nevyužít? Darujte sobě i vaší drahé polovičce jeden společný dárek a to líbivé a vtipné spodní prádlo, které vám bude slušet a vaší lásce mnohé prozradí. Uvidíte, že se mu tvář zalije šibalským úsměvem, až vás v těchto kalhotkách večer potká v ložnici!

Pro každou ženu to, co má ráda

Každá žena preferuje jiný styl a druh spodního prádla. Zatímco jedna dá přednost pohodlným kalhotkám v klasickém střihu, jiná se naopak rozhodne pro svůdná tanga. V internetovém obchodě bastard.cz si každá z vás přijde na své. Pestrý výběr dámského spodního prádla nadchne i tu nejnáročnější zákaznici. Zkuste – jistě i vy zde najdete to, co máte nejvíce ráda!

Obrázek: bastard.cz


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte