Dekorace promění vzhled i náladu každého interiéru

Zásadní vliv na atmosféru bydlení mají dekorace a bytový textil. Jsou důležitými prvky, jež udávají styl daného bytu či domu, a rovněž vypovídají o vkusu lidí, kteří v dané domácnosti bydlí. Správně zvolené doplňky zpříjemní každodenní domácí činnosti. Věnujte výběru dekorací do vašeho interiéru mnohem větší pozornost, než se může zdát. Znamená to totiž, že budete i pozornější vůči vám samotným.

Škála bytových doplňků a dekorací je velice široká. Zahrnuje paletu, ať už větších i menších drobností, z  nichž si některé pořídíme jen tak pro radost, další zase poslouží k vyloženě praktickým účelům. Důraz by však vždy měl být kladen na design, protože i užitečné maličkosti mnohou být zároveň krásné. Mnohé bytové doplňky spojuje právě, jak praktická, tak estetická stránka.

Obrovský a bohatý výběr doplňků dekorativních i praktických nabízí jeden z největších prodejců dekorací na trhu Harasim velkoobchod. Na své si přijdou jak milovníci stylů provence, vintage nebo retro, tak i příznivci moderního designu.

Pro nastávající roční období – podzim a zimu, již nyní v e-shopu najdete ty nejtrendovější podzimní a již brzy také vánoční dekorace.  Krásné věcičky do bytu můžete pořídit jak pro sebe, tak třeba vybrat něco pěkného pro své blízké. Nahlédněte na stránky Harasim.info a rozhlédněte se. Všechno má své kouzlo a může zkrášlit vašeho domovy.

Do kuchyně je potřeba nespočet praktických věcí, jestliže vám něco chybí, mrkněte na doplňky do kuchyně. Za zmínku bezesporu stojí nový porcelán z kolekce Angelika, který potěší zejména romantiky. Kolekce zahrnuje různé hrníčky, misku, mísu, dózu, konvičku, cukřenku a nádobu na mléko. Objevuje se na něm motiv srdce a je k dostání v bílé nebo růžové barvě. Něžné provedení udělá z běžných okamžiků při stolování okamžiky výjimečné.

DSC03722IMG_0298 (2)

V obývacím pokoji na sedací soupravě nebo na zahradním nábytku na terase se budou krásně vyjímat dekorativní polštářky, které daný prostor zútulní a poskytnou mnohem větší pohodlí.

DSC03787DSC03683

Specifickým a velice oblíbených bytovým doplňkem se stávají svíčky a lucerny či svícny, které v interiéru, ale i na zahrádce přispějí k dokonalé harmonii. E-shop Harasim velkoobchod má ve své nabídce lucerny a svícny s moderním a netradičním atraktivním designem. Co se týče svíček, k dispozici jsou různé velikosti, barvy, vůně i designy. Kouzelný plamínek v lucernách poslouží jako přirozené vánoční osvětlení a vytvoří dokonalou a pohodovou atmosféru zimních večerů.

DSC03185DSC03364

Velkou renesanci zažívají v poslední době umělé květiny a právě tento sortiment je v e-shopu rovněž pestrý. Velice přirozeně vypadají třeba růže, které seženete v různých velikostech i barevných odstínech. Vypadají krásně v skleněné váze či je lze použít do originálních aranžmá.

DSC03198DSC_0032

E-shop www.harasim.info vám pomůže přinést do každé místnosti ve vašem bytu ozvláštňující prvky, jež potěší oko i pohladí na duši. Navíc vše pořídíte za super ceny, takže vás výzdoba nemusí stát příliš.


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte