Dovolená na vlastní pěst

V našem klidném a přesně naplánovaném životě, bychom všechny občas přivítali nějaké to vzrušení. Pokud se nabourávají Vaše plány, zřejmě nejste velmi nadšená, ale přece jsme šikovné a určitě víte i Vy najít kompromis, zda vytěžit ze vzniklé situace maximum.

Podobné změny musíme dělat poměrně často, a tak nám to ani tak nepřijde. Pokud však jde o něco důležitějšího, lehce nás chytá panika, co všechno by se mohlo zvrtnout. I tak by však trošku dobrodružství měl zažít asi každý, ale nemusíte hned skákat z útesů, nebo s padákem. Možná Vám postačí i takový menší adrenalin v podobě ne zcela jisté dovolené.

Na co myslet před odjezdem

Pokud jste již několik pobytů u moře absolvovali, jistě víte, že zejména v naší oblíbené zemi není nouze o ubytování. Pokud tedy nejste vázáni pouze na stravné služby, můžete klidně vyrazit přesně tehdy, kdy to vyhovuje Vám. Mnoho pěkných zážitků můžete mít i pokud se rozhodnete dovolenou strávit v kempu či přívěsu. Nemusíte se obávat o své pohodlí, samozřejmě jsou k dispozici i sprchy i sociální zařízení. Navíc můžete se probouzet skutečně blízko moře. Tak blízko se totiž nedostanete v žádném jiném ubytováni. Před takovou cestou však určitě zkontrolujte i brzdové kotouče na svém přívěsu. Pokud je třeba je vyměnit, hledejte na tirshop.sk.

Pokud však nedáváte přednost této nejistotě, můžete si samozřejmě ubytování zajistit v Chorvatsku již nyní. Ušetříte a těšit se budete o to víc.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte