Kde koupit náplň do tiskárny?

Tiskových technologií dnes existuje velké množství od inkoustových, laserových, jehličkových, LED-diodových až po termosubmilační. K  nejčastěji používaným však patří inkoustové a laserové technologie, kde se do inkoustových tiskáren používají inkoustové cartridge a do laserových se zase používají tonerové cartridge. Oba jmenované typy mají své klady a zápory.  

Poměrně nízké pořizovací náklady mají inkoustové náplně, které tisknou i fotografie v dobré kvalitě. Na stranu druhou má nevýhodu, že náplně při nečinnosti tiskárny zasychají. Z toho důvodu je vhodné před pořízením tiskárny zvážit fakt, jak často a hlavně na co ji budeme používat. A naopak výhodou cartridge laserové je přijatelná cena tisku a fakt, že toner nezasychá. Je tedy dobré zvážit veškerá pro i proti ještě dřív, než si nějakou tiskárnu pořídíme.

Nákup tonerů je snadnější než si myslíte

Tiskárny dnešní doby představují samozřejmý a nenahraditelný prvek jakékoliv počítačové sestavy. Přitom je zcela jedno, zda se jedná o domácí počítač, který je určen převážně pro zábavné využití, nebo počítač v zaměstnání. Tonery do tiskáren jsou poměrně častým tématem. Tisknete-li nejrůznější dokumenty či obrázky, nevyhnete se čas o času výměně toneru či náplně. Pravdou je, že nejde o nic složitého, ovšem není toner jako toner. Pro nákup tonerů doporučujeme eshop Tonerpartner.cz neboť je možné vybrat to pravé ořechové do každé tiskárny, podle modelové řady.

Před výběrem jakékoliv náplně je důležité znát technologii tisku. Tu zjistíte snadno z přiloženého manuálu koupené tiskárny. Nalézt byste tam měli označení typu i katalogové značení náplně. Pokud nemáte k dispozici manuál, lze si bližší informace vygooglit. Na internetu najdete téměř všechny manuály a nejen k tiskárnám. Například, že originální tonery HP se hodí pro Canon, Brother, Samsung, Epson a další. Na stránkách toner partner najdete seznam všech modelů tiskáren HP.

Dá se ušetřit za toner do tiskárny?

Máme pro vás dobrou zprávu – ano, za toner je možné ušetřit. Zárukou kvality tisku jsou levné tonery Canon pro stejnojmenné tiskárny. Proč platit víc, než musíme? A proč kupovat něco nekvalitního? Nic z toho není nutné. Naše rada zní – navštivte e-shop tonerpartner.cz a sami se přesvědčte o cenách, kvalitě a recenzích.

Obrázek: pixabay.com

 


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte