Lepší sex díky cvičení…

Přemýšleli jste někdy nad tím, že díky cvičení dosáhnete nejen lepší postavy, ale i lepšího sexuálního prožitku? Teď si položme ruku na srdce – většinou cvičíme proto, abychom byli silní, zdraví a ano, abychom lépe vypadali. Chceme se ve svém těle cítit dobře a to jak se cítíme, vnímá i opačné pohlaví.

Říká se, že štíhlá žena vypadá dobře oblečená, ale sportující žena vypadá dobře i nahá. K tomu, abychom sex prožívali naplno, je potřeba vnímat jej i vizuálně, tady sehrává roli to, zda se líbíme i sami sobě. Tudíž ne jen to, zda se nám líbí sexuální partner. Přestože žijeme ve vyspělé společnosti, naše činy se řídí evolucí a nutí nás dělat vše, pro šíření genofondu. Touha po sexuálním aktu, kvalitním partnerovi, a také snaha se zalíbit jsou naprosto přirozené.

Jak souvisí sex a cvičení?

Jakákoliv pohybová aktivita přispívá k lepšímu sexu z obou stran. Jednak nám pomáhá, aby naše tělo vypadlo lépe (přitažlivěji) a „plodně. Mimo jiné nám pomáhá nejen vypadat zdravěji a lépe, ale i podávat lepší postelové výkony. Co si budeme nalhávat, udýchaný, upocený jedinec po pěti minutách není žádné terno. Pohlavní akt je mimo jiné fyzickou záležitostí, kde zapojujeme nejen srdce, smysly, ale i svaly. Právě díky svalům lze dosáhnout skvělého sexuálního výkonu a prožitku. Pružné, pevné a výkonné tělo se nezíská ničím jiným, než cvičením. Pružná záda, vytrvalost, síla – to je to, co je potřeba pro plnohodnotný sex.

Posilování pánevního dna

Abychom nezůstali jen u pěkného těla a výdrže, zmíníme i pánevní dno, které rozhodně nesouvisí jen s ženami. Budeme-li jej posilovat, dosáhneme lepšího sexuálního prožitku – to platí o ženách i mužích. Bohatě vystačí několikrát denně vtáhnout svaly pánevního dna směrem k pupíku, jako bychom chtěli zadržet močení, chvíli vydržet a povolit. Druhou variantou cvičení je vtáhnout a hned povolit. Trénovat se dá v dopravním prostředku, ve frontě u pokladny, v práci, doma během vaření, zkrátka kdykoliv. Díky silnějšímu pánevnímu dnu prožijete nejen lepší sex, ale předejdete potížím s inkontinencí. Stejně tak i jakékoliv jiné cvičení, kde se skáče, běhá – napomáhá zpevnit svěrače.

Obrázek: pixabay.com


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte