Letuška, pracující pro ruské oligarchy i saúdské prince, odhaluje intimní detaily a pikantnosti své práce

Fotografie: Freepik

Cestování letadlem už dávno není ničím výjimečný. Tedy do té doby, než zúčastníte VIP letu. Tam se totiž dokáží dít opravdové divy.

Saskia Swann je pětačtyřicetileté letuška z Londýna. U aerolinek pracuje už dlouhou řádku let a díky svým zkušenostem i profesionalitě se dostala i k opravdu lukrativním zakázkám. Na takových letech však nikdy není všechno tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Zajímá vás, jak je to se sexem s letuškami nebo jak složité je připravit stravování pro dvojjazyčně mluvícího papouška? Prozradíme vám to a ještě mnohem víc.

Služba na soukromých tryskáčích není vždycky samý med

Výše uvedené jméno je samozřejmě pseudonym, který chrání ženu, jež několik let pracovala pro jedny z předních aerolinek. Na počátku všeho stálo jedno náhodné setkání v londýnském baru. O pár dní později už obsluhovala na palubě luxusního soukromého letadla. Vše sepsala v knize Above And Beyond: Secrets Of a Private Flight Attendant, jíž vytvořila společně s Nicole Stow.

Nicole musela podepsat dohodu o mlčenlivosti. Není divu, když Saskia pracovala i pro jednoho ruského bosse a to se závratným platem 40 000 liber ročně. A takoví oligarchové si jen neradi nechávají nakouknout po pokličku svých špinavých tajemství.

Doprovod pro ženu a děti se změnil v něco nečekaného

První let mířil z Istanbulu do LA a zpočátku vypadalo všechno v pořádku. Tedy až do chvíle, kdy se Pavel (opět pseudonym) rozloučil se svou manželkou Irinou a dětmi. Jakmile zmizeli, nařídil Saskii zlikvidovat všechny známky jejich přítomnosti. Knihy, boty, toaletní tašky, dokonce i vlasy na opěradlech… To všechno muselo pryč. Zajímá vás proč? Brzy se totiž u letadla objevila jeho milenka Savannah (blondýnka, mimochodem).

Fotografie: Pixabay

Netušila, že je Pavel ženatý. Užívali si spolu nejméně tři hodiny, poté se ho začala vyptávat, proč si ji konečně nevezme. Saskia z dalšího rozhovoru pochopila, že ji Pavel takto balamutí už tři roky. Proto tak trval i na vyčištění sedadel. Irina byla tmavovláska, takže kdyby Savannah našla někde její vlas, považovala by to za důkaz nevěry. Následně Pavel svou milenku vzal na let do mnoha různých destinací, jen ze setkání s rodiči v Moskvě se vždycky nějak vymluvil.

Šéf, který očekává něco víc

Saskia brzy zjistila, že její nový šéf je notorický sukničkář, který i od svých letušek očekává něco víc. Vlastně jim nedával na vybranou. Ubytování a další náležitosti jim totiž byly hrazeny jen ve chvíli, kdy byly zaměstnány. Pokud by daly výpověď, zbyl by jim velký dluh. U Saskie by se jednalo o 20 000 liber. Pozvání na večeři od svého šéfa tedy přijala.

Fotografie: Pixabay

Ale ani diamantový náhrdelník, který dostala, nebo transport luxusním mercedesem ji nezbavil výčitek a záchvatů pláče, jak později přiznala. Pak už šlo všechno rychle; večeře, tanec, sex na koberci… Saskia ho popsala jako nekonečný. A když si Pavel vzal viagru, jen odevzdaně zavřela oči a čekala na konec. Probudila se obklopená vzkazy jako šlapka, coura nebo prostitutka. Navzdory tomu, že strávila noc v jednom z nejdražších hotelových apartmá světa, se cítila „opravdu levně.“

Tři roky života a práce pro saúdského prince

Díky Saskiiným dluhům se náhodný sex rychle změnil v plnohodnotný poměr. O tři roky později se dostala k saúdskému princi a jeho milence Sabeen, kde povinnosti pokračovaly. Hned při první službě přistihla pár v posteli (naštěstí ji neviděli). Později jí bylo řečeno, že se nemusí obávat. Zaučuje se a tedy letí na „bezpečném letadle“, na němž princ od svých letušek nic navíc neočekává. Další let ji nečekal. Poté, co obdržela své nové oblečení, sestávají z velmi vyzývavých kousků, rozhodla se se saúdskou honorací skončit.

Na volné noze a bez dluhů

Další klienty v soukromých tryskáčích si tak vybírala sama. Starala se o všechno. Nákup vína, květin, přípravu jídel (klient samozřejmě vše později proplatil). Z tohoto období nejraději vzpomíná na péči o zvířata. Na jednom letu se jim například sešla siamská kočka Helena a africký šedý papoušek Felix. Kočka měla s sebou pro případ nouze dětskou postýlku i vlastní kyslíkovou masku, papoušek zase všechny bavil svými výstupy.

Neustále něco brebentil, ale rozumět mu bylo máloco. Saskie odposlouchala jen slova karamel, auto a delfín. Teprve později jí kolegyně řekla, že papoušek na ni mluví také německy. Dožadoval se „Kartoffel-dauphinoise“ alias gratinovaných brambor. Heleně pak servírovali krůtí maso a šunku. I tak vybíraví odkáží domácí mazlíčci být.

Zdroj: DailyMail