Má cenu hledání partnera na celý život?

Krásné ženy můžete potkávat všude kolem vás. Na ulici, ve vlaku, v nákupních centrech, v práci, v bance, na koupališti, při sportu, na cyklistickém výletě, na dovolené, anebo si můžete jejich obrázky a profily vyhledat třeba na internetových stránkách www.tschechische-traumfrauen.de – to ovšem v případě, že se s některou z žen chcete blíže seznámit a nenajdete vhodnější způsob.

Existuje nespočet seznamek fungujících na nejrůznějších bázích. Jenže kdo se v nich má vyznat? A jsou ty placené opravdu lepší než ty, které jsou volně přístupné pro kohokoliv? Všechny zaručují stoprocentní úspěch při hledání vhodného partnera nebo partnerky a všechny také tvrdí, že jejich užívání je naprosto bezpečné.

Jenže případů, kdy byl někdo na internetu oklamaný, je dnes a denně velké množství. A má cenu být opakovaně demotivován a opakovaně se vzpamatovávat z případných zklamání?

Ve dvou se to lépe táhne

V dnešní době je velmi těžké potkat někoho, s kým by vám mohlo být dobře po celý život. V dnešním světě nefungují žádná pravidla vztahů a partnerství, a pokud fungují, vždy existuje také výjimka, která jakékoliv pravidlo potvrzuje, jak říká staré úsloví. Svět je rozbředlý v neustále se proměňující hmotu, ve které je dovoleno vše. A tato bezbřehost a velké množství možností nutí člověka k neustálému rozmýšlení, zda krok, který podnikl, je správný, či nikoliv.

Zda partner, kterého našel, je opravdu tím pravým. Jestli někde ve světě neběhá ještě někdo lepší… V dřívějších dobách byly rozvody nemyslitelné a opovržení hodné. Dnes se můžete rozvést v podstatě ihned po svatbě. A lidi to dělají, prostě proto, že můžou…

Hledat partnera znamená být připravený na to překonávat životní překážky a kotrmelce ještě s někým jiným. A to je mnohdy hrozně těžké. I přes veškerou tíhu to za to prostě stojí.

Obrázek: pixabay.com


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte