Prodlužte vteřiny alespoň na minuty díky tipům, jak u muže oddálit vyvrcholení

Fotografie: Freepik

Pár minut a už je konec. Nepříjemná situace, kdy muž dosáhne vyvrcholení o hodně dřív, než žena. Zklamání tak mnohdy bývá na obou stranách. Především na straně ženy, která zdaleka nedosáhla orgasmu. Pocit viny a méněcennosti pak může zažívat i muž, který si je vědom toho, že ženu nedokázal dostatečně uspokojit. Existuje však několik způsobů, které dokážou erekci prodloužit.

Masturbace

Masturbace hodinu až dvě, před samotným stykem, může pomoci s předčasnou ejakulací. Pokud si dopřejete takovéto potěšení, uvolníte tak přebytečný „tlak“ a následný sex bude delší. Muži může s masturbací pomoci i žena, poté bude následovat delší sexuální zážitek pro oba partnery.

Zmáčknutí

Jemně, avšak pevně, stiskněte kořen penisu, to doslova zastaví ejakulaci. Tuto techniku můžete provést pouze rukou nebo pomocí erekčního kroužku. Pozor! Penis však nikdy neohýbejte, ale pouze mačkejte. Ohnutím by hrozilo riziko úrazu.

Keep on edge

Vyzkoušet můžete techniku zvanou  ​​„keep on edge“, která v doslovném překladu znamená ​​„drž se na hraně“. Požádejte partnera, aby vám sdělil, až se bude blížit vyvrcholení. V tu chvíli je potřeba, aby muž na chvilku přestal se stykem, na dobu, než ustoupí napětí před ejakulací. Tuto techniku můžete použít až několikrát po sobě.

Kegelova medoda

Metoda, jenž spočívá v rytmickém zatahování svalstva, obdobně jako při zadržování močení. Cviky lze provádět při močení i mimo něj. Můžete si říct, že se jedná o cvičení pouze pro ženy, ale není tomu tak. Tato metoda, kdy dochází k posílení pánevního dna, je určená i pro muže. Takto můžete, z části, ovládat váš orgasmus. Mezi další cvičení, kde můžete trénovat pánevní dno, patří:

  • jóga
  • pilates

Bonusem těchto cvičení je prevence problémů s prostatou. Dokonce můžete snížit riziko vzniku rakoviny prostaty.

Polohy

Pokud jste s partnerem již delší dobu, máte určitě již zažité sexuální polohy, které opakujete téměř při každém pohlavním styku. Tělo si na ně zvykne a pak rychle reaguje ve známých polohách. Zkuste nové pozice, ty mohou erekci prodloužit a navíc třeba objevíte něco úplně jiného, co jste doposud neznali.

Vyzkoušet můžete také polohy, kdy nedochází k vniknutí penisu do pochvy, nýbrž žena klouže po penisu nahoru a dolů. Takto nedochází ke stimulaci nejcitlivější části penisu, tedy spodní straně žaludu. Této polohy můžete dosáhnout například tak, že budete otočeni k sobě bokem.