Thajsko – exotika a vůně moře ve vlasech!

Thajsko je pro mnohé z vás rájem na zemi a my víme, že si tuhle přezdívku zasloužilo právem. Rozhodně to není jen místo, kam si každoročně nespočet tisíc turistů odjede odpočinout a kde stráví svou vytouženou a vzhledem k pracovním povinnostem i zaslouženou dovolenou. Ne, Thajsko vám může nabídnout mnohem více, ale jeho krásy nepoznáte, dokud se tam nevydáte na vlastní kůži. Nechte se zlákat kouzelnou exotikou, okuste zdejší atmosféru, jež má svůj půvab a nasajte vůni moře, jež vám ulpí ve vlasech!

Dovolená dle vašich představ!

Možná jste se díky práci během letních měsíců nedostali z několika metrů čtverečních vašeho bydlení a nyní je vám líto, že nastává podzim. Sluníčko již nehřeje a počasí rozhodně neumožňuje trávit tolik času opalováním. Není to škoda? Do českého resortu, který se nachází na půvabném ostrově Koh Lanta, můžete vyrazit kdykoli během roku. Co myslíte, nezní to lákavě?

Co všechno vám Thajsko může nabídnout?

Thajsko je místo mnoha krás a tajemství, jež rozhodně stojí za to objevit. Odjet sem na dovolenou a neokusit jedno z lákadel by byl hřích! Pojďte se společně s námi podívat, co všechno můžete v Thajsku zažít.

  1. Potápění

    V Thajsku naleznete spoustu míst, kde se dá skvěle potápět. Ať už jste začátečník nebo máte s potápěním zkušenosti, k dispozici vám bude česky hovořící instruktor, se kterým hravě zvládnete kurz potápění dle vašeho výběru.

  2. Výlety

    Nechcete se po celou dobu pobytu jen vyvalovat někde na pláži a chytat bronz od spalujícího sluníčka? Pak se nechte zlákat pestrou nabídkou výletů, jež je pro vás připravena. Vydat se můžete za obrovskými varany, můžete se koupat se slony nebo vystoupat po schodech až k soše Buddhy.

  3. Ubytování

    Co se ubytování v Thajsku týče, věřte, že budete mile překvapeni. Nečekejte žádné strohé chatky nebo hotel, kde je patrné, že již něco pamatuje. Na výběr budete mít ze dvou typů bungalovů – zděného a dřevěného – přičemž vám každý nabídne dostatek komfortu a služeb, jež jsou k příjemně strávené dovolené potřeba.

Obrázek: arowanaresort.com

KOREKCE: Nikol Sotolářová


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte