Vynikající sushi v Praze

Hledáte velmi zdravé a hlavně chutné jídlo? Vyzkoušeli jste již mnoho zajímavých pokrmů v exotických zemích a nic vás nezaujalo? Máme pro vás skvělý tip na zdravé a především velmi svěží jídlo – Sushi.

Co je vlastně sushi?

Sushi je tradiční japonské jídlo, které má velmi starý historický základ, jeho počátky sahají až do let 718 našeho letopočtu. Základem je vařená rýže spojená s octovou omáčkou, která je speciálně vyrobená pro sushi.

Proto, aby bylo zdravé, je zapotřebí vyrobit jej z velmi kvalitních surovin, které jsou čerstvé. Vyrábět se může z mnoha zajímavých ingrediencí, jen syrové ryby nemusí být vždy základem tohoto lahodného jídla.

Zelenina (okurka, ředkev, špenát, mrkev), houby, bambus, ovoce (avokádo), toto jsou v současné době velmi používané suroviny pro výrobu netradičního Sushi.

Jestliže máte raději tradiční věci, doporučujeme vám sáhnout po sushi z ryb, krevet nebo kaviáru, tyto kombinace byly velmi dlouhou dobu zkoušeny a nyní jsou vyrovnány tak, aby žádná chuť nepřebývala či nebyla potlačena.

Výroba a skloubení chutí

Vyrábí se za pomoci mořské řasy Nori, která je ideální na rolování a dotvoření skvělého základu. Výroba jesushiupgrade-Sushi-praha_sake velmi pracná a musí se vynaložit hodně energie pro získání dokonalého tvaru, proto je zapotřebí profesionální kuchař, který se o tradiční sushi postará. Nemusí být vyrobeno za pomocí mořské řasy nori, další velmi oblíbený způsob výroby se nazývá nigirisushi, kdy je rýže vytvarována do válečku, potřena wasabi a doladěna uzeným lososem (bambusem, krevetou, avokádem apod.) na vrchu.

Je zdrojem mnoha velmi potřebných látek, které jsou pro naše tělo nezbytné. Jód, mastnékyseliny, proteiny (bílkoviny), minerály (fosfor, jód) a hlavně velké množství vitamínů (vitamin D, vitamin A nebo B12). Vhodné je jako lehké jídlo na narozeninové oslavy, rande či obchodní schůzky.

Restaurace Sushi Upgrade Opletalova 29 Praha 1

Pokud máte rádi tradiční jídla, dovolujeme si vás pozvat do Restaurace Sushi Upgrade v Praze, která si pro vás připravila složité menu, které budete obdivovat. Restaurace v Praze s názvem SushiUpgrade je tradiční a výroba sushi je zde na velmi vysoké úrovni. V této restauraci je vyráběno tradičním způsobem, který je po staletí neměnný. Profesionální kuchaři mají s jeho přípravou bohatou zkušenost a někteří mají praxi přímo z Japonska.

Profesionální tým se o vás postará

V Opletalově ulici 29 na Praze, to je to místo, kde se o vás postará profesionální tým lidí, které japonské jídlosushiupgrade-Sushi-praha_sushisake nejenom baví, ale také obohacuje. Restaurace má k dispozici příjemný interiér s 30 místy na sezení. Restaurace Sushi Upgrade je vhodná na malé rodinné sešlosti nebo na romantické schůzky pro dva. Intimní osvětlení, tichá a příjemná hudba, možnost soukromého stolu.

Restaurace Sushi Upgrade je pro vás otevřena každý den od 11:00 do 22:00, o víkendu od 11:30, restaurace je nekuřácká.

Rozvoz jídel po celé Praze a okolí

Chcete si raději tuto pochoutku vychutnat doma? Není problém, restaurace Sushi Upgrade nabízí rozvoz po celé Praze a i na vzdálenější místa naprosto bez problémů. Pár pravidel, ale rozvoz má. Pravidla rozvozu si můžete přečíst na stránkách restaurace na adrese sushiupgrade.cz.

Výhody restaurace Sushi Upgrade

Výhod má tato tradiční japonská restaurace hned několik. Po skvělém jídle, které jste si vychutnali v restauraci Sushi Upgrade, vám bude přineseno NigoriSake zdarma, jedná se o výborný alkoholický nápoj z rýže. Při objednávce nad 1000 Kč, vám bude NigoriSake zdarma přivezeno také domů.

Součástí každé objednávky domů, vám bude zdarma poskytnuto veškeré příslušenství k dokonalému stolování a vychutnání si tradičního pokrmu. Součástí jsou hůlky, wasabi omáčka, zázvor, který neodmyslitelně k sushi patří, také sojová omáčka a obaly, vše vám bude dovezeno společně s vaší objednávkou zdarma.

Věrnost se vyplatí

Pro věrné zákazníky si restaurace připravila ke každé páté objednávce malé dárečky zdarma. Jedná se o dárečky v sushiupgrade-Sushi-praha_sushi-Ebipodobě vína NigoriSake či sushi navíc zdarma. Objednávku je potřeba vyřídit maximálně půl hodiny před zavírací dobou. Vaše jídlo vám bude dovezeno za 75 minut, pokud by se měla doba trochu prodloužit, budete upozorněni telefonicky.

Nejlepší Sushi v České republice

Užívejte si tradiční japonský pokrm, který vám připraví v Praze největší odborníci na sushi. Praha je totiž tím nejlepším místem, kde v České republice ochutnat to nejlepší sushi.


loading...

Řekněte ostatním, co si myslíte