Módní přešlapy, na kterých ženy ujíždí

Módní přešlapy si tu a tam neodpustí nikdo z nás. Ovšem mluví-li se o přešlapech, většina lidí se okamžitě chytí názoru „jednou a dost“, aneb jednou se z chybného kroku poučíš a podruhé ho neuděláš. Ne vždy tomu ale tak je a ženy jsou toho jasným důkazem. Ačkoli je žena tvor chytrý a rozumný, často se dopustí nějaké té chyby. Což o to, chyby přece dělá každý. V dnešním článku vám představíme nejčastější ženské módní přešlapy, mezi kterými možná najdete i ten váš. Máte-li odvahu, pojďte s námi čelit kruté pravdě!

Tenká linka místo obočí

Je známo, že obočí je stěžejním bodem vašeho vzhledu. Proč mezi nejčastější módní přešlapy patří tenké, často malované obočí, které ani zdálky nepůsobí přirozeně, natož přitažlivě? Spousta žen vsází na takto upravené linky, což maximálně tak děsí jejich okolí a děti se jich bojí. Samozřejmě po vás nikdo nechce, abyste si udržovali obočí husté jako amazonský prales, ovšem nějaká ta péče přeci jen není na škodu. Čas od času vezměte pinzetu do ruky a nedělejte ze sebe mimozemšťana. 

Melíry, aneb módní přešlapy po celé hlavě

Pryč jsou doby, kdy byly melíry v kurzu. V dnešní době se této úpravě vlasů vyvarujte co možná nejširším obloukem. Pokud narazíte na kadeřníka či kadeřnici, která vám sama od sebe a zcela dobrovolně nabídne „oživení účesu melírem“ utečte z křesla a již nikdy nevstupujte do stejných dveří. Melíry jsou módní zlo, pozor na to.

Maska napodobující obličej

Tuna make-upu na obličeji rozhodně nepůsobí přitažlivě. Ano, na jednu stranu – především pak z hodně velké vzdálenosti – žena vypadá dokonale, čím více se ale přiblížíte, tím více vidíte, že něco není v pořádku. A je to právě ona vrstva pudru, očních stínů a rtěnky, co se vám na tom nezdá. Fuj.

Nač umělé řasy když máte ty svoje?

Mezi módní přešlapy neodmyslitelně patří i umělé řasy. Příroda zkrátka nemohla být vstřícná ke všem, a proto jsou ženy s nevýraznými řasami, které je trápí. I přes všechnu nevýraznost ale není tím nejlepším možným řešením sázka na umělé řasy, které si přilepíte na ty vaše a budete si myslet, jak jste to chytře vymyslela. Jakmile totiž budete chtít odlepit ty umělé, ač nechtěně se tak zbavíte i několika svých. A chcete vážně vědět, jaký to bude mít dopad, hm?

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net