3 Tipy pro krásnou pleť

V dnešní době se stále mění klimatické podmínky a to z důvodu globálního oteplování, UV záření, znečištění, atd. Všechny uváděné aspekty ovlivňují lidskou kůži. Pokud se chcete vypořádat s kožními problémy, chránit a udržovat vaši pokožku, je důležité vědět pár základních rad a tipů o tom, jak se starat o svou pokožku.

Většina žen mají citlivější pokožku než muži. Jejich kůže i podkožní vrstva je mnohem tenčí a tudíž i náchylnější. Za to, ale mají dobré znalosti a zkušenosti, pokud jde o to, jak se o pokožku postarat. Nejen správný výběr kosmetiky a pravidelná péče se postará o její pěstěný a hezký vzhled. Stav pokožky závisí na životním stylu a dalších faktorech, které si dnes představíme.

1)      Zdravě jíst – tento krok je nepostradatelný pro udržení dokonalé pleti. Chcete-li se vyhnout problému skvrn, svědění kůže, problémem s pupínky, je důležité jíst zdravé a výživné potraviny, které mají pestrou základnu živin.

2)      Pijte hodně vody – pitím hodně vody se zbavíte toxinů. Vzhledem k tomu, že se zbytečné prvky, vylučují z lidského těla, budete mít čistou krev v těle. Zbavení zbytečných prvků vám pomáhá mít zářící kůži, protože vylučujete nebezpečné infekce.

3)     Dostatečný spánek –  minimální počet hodin spánku by měl být 7-8. Spánek je velice důležitý pro všechny, protože pomáhá doplňovat toxiny. Navíc, je vaše pleť dostatečně omlazená.

Kromě výše uvedených tipů, je nutné odstranit všechen make-up před ulehnutím do postele, a to i když nemáte make-up, ale použili jste jen řasenku a rtěnku. Dále je dobré po odličení nanést nějaký kvalitní noční krém, který během vašeho spánku zásobí pokožku živinami.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net