Nenápadná babička se přihlásila do talentové soutěže. Když vstoupila na pódium, nikdo netušil, co bude následovat

Fotografie: Freepik

Určitě znáte talentové show, se kterými se v posledních letech roztrhl pytel. Není to jen o zpěvu, talentové soutěže mohou nabídnout mnohem víc, aby se lidé předvedli i v jiných oblastech.

V našich zeměpisných šířkách lidé v důchodu občas nevědí, co se svým životem mají dělat. Sice mají rodiny, vnoučata, ale ty vídají párkrát za měsíc a jejich život není naplněn tím, čím by chtěli. Bohužel je tak tohle období vyplněno sledováním televize, rutinními nákupy a diskusemi o nejnovějších zprávách s ostatními důchodci. Mnoho z nich to ale nenaplňuje.

Jsou i lidé, kteří se nebojí a dokazují, že život je zajímavý v každém věku

Tento příběh je o 68leté ženě, která svým charismatem a touhou žít naplno podmanila britskou talentovou show. Její příběh může inspirovat mnohem mladší ročníky, protože když se chce, tak jde všechno!
Od útlého věku byla Jenny Darren zamilovaná do rockové hudby. Ve věku 12 let tak založila svou první kapelu. Musela spolupracovat s hudebními skupinami a také se setkala s mnoha umělci. V roce 1977 se dokonce Darren a její skupina stala předskokanem skupiny AC/DC.

Starší žena si vybrala pro své vystoupení v soutěži právě legendární píseň Highway to Hell. Nikdo ale od důchodkyně neočekával takový repertoár, takže překvapila všechny diváky i samotnou porotu. Jenny na začátku vypadala jako obvyklá babička, ve skromném svetru, květované sukni, měla brýle a na hlavě šedé vlasy. Skepticismus byl vidět z porotců pouhým okem.

Jakmile zazněly první tóny kultovní písně, žena se změnila

Talentovaná Britka dokázala oklamat porotu a zničit všechna její očekávání, které určitě měla, když Jenny přišla na jeviště. Jakmile začala hrát písnička od slavné kapely AC/DC, důchodkyně několika pohyby sundala oblečení a představila se publiku v černém topu, kožené minisukni a botách na vysokém podpatku.

Stala se z ní během několik minut rocková hvězda a když žena začala zpívat, ukázalo se, že ve svých 68 letech si dokázala udržet nejen mladistvé nadšení a krásnou postavu, ale tako vynikající hlas, za který sklidila obdiv nejen u poroty, ale samotných diváků, který ji tleskali vestoje. Přes noc se tak stará žena stala celebritou, které rozhodně nechybí odvaha.

Zdroj: Britain’s Got Talent