Terapie Oil pulling, aneb tajemství dlouhověkosti

Slyšeli jste již o terapii známé jako Oil Pulling? Pokud ne, pak věříme, že po přečtení dnešního článku vám tento pojem uvízne hluboko v paměti! Jak již samotný název napovídá, jedná se o terapii, která vám umožní odhalit tajemství dlouhověkosti. Veškerá pozornost dnes bude věnována ústům, neboť Oil pulling působí právě na tato místa. Nejenže je dokáže léčit, ale zároveň dokáže i na útěk zahnat veškeré bakterie, hnis, plísně či toxiny. Troufnete si společně s námi odhalit tajemství terapie Oil pulling?

Oil pulling – prastarý lék ájurvédy

Oil pulling slouží k detoxikaci organismu. Doktor F. Karachi zastává názor, že za studena lisovaný panenský olej dokáže vyvolat nezvyklý proces hojení a uzdravování. Jeho tvrzení vyvolalo celou řadu výzkumů, jež měly potvrdit či vyvrátit účinnost této terapie. A co ukazují výsledky? Budete mile překvapeni, neboť ty potvrzují efektivní léčbu nejrůznějších onemocnění a zároveň dodávají, že Oil pulling dokáže předejít mnoha chirurgickým zásahům. No uznejte sami, nestojí to za úvahu?

Tajemství dlouhověkosti odhaleno

Oil pulling dokáže vytahovat škodliviny pomocí aktivovaných enzymů skrze ústa. Zároveň lze tímto způsobem vyléčit složitější tkáně, lymfatické uzliny a tělo zbavit škodlivých enzymů. Doktor Karachi si nedá vymluvit, že terapie Oil pulling dokáže kromě zkažených zubů vyléčit i těžké nemoci, mezi které patří například trombóza, nejrůznější ekzémy, artritida, záněty či onemocnění srdce nebo ledvin.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net