3 tipy na nevšední dárky pro muže – nechte se inspirovat!

Vybrat dárek pro ženu sice nepatří k nejjednodušším činnostem, na druhou stranu však existuje spousta možností, jak a čím své vyvolené udělat radost. Kámen na kosu padne ve chvíli, kdy je situace zcela opačná a žena chce udělat radost svému milému. Ať již se jedná o připomínku důležitého výročí, narozeniny nebo jmeniny, vždy to bude chtít něco netradičního a originálního. Věřte dámy, že sadou ponožek nebo boxerek či kosmetickou dárkovou taštičkou svého milého zrovna dvakrát nepřekvapíte. A co na tom, že byla vybírána s láskou. Raději se nechte inspirovat tímto článkem, jehož součástí jsou i3 netradiční tipy na dárky, s nimiž zaručeně zabodujete.

Tip č. 1: Není kreditka, jako kreditka

Slyšeli jste již někdy o kreditních kartách, s nimiž toho sice moc nezaplatíte, na druhou stranu však mohou posloužitDárky jako praktický šroubovák, otvírák nebo jiná pomůcka, bez které se žádný pořádný chlap neobejde? Pokud ne, pak se seznamte s naším prvním dárkovým tipem. Speciálně upravené karty přijdou vhod v rozmanitých situacích.

Tip č. 2: KPZ na cesty i ke tchýni

Krabičky poslední záchrany nejsou žádnou novinkou. Našimi životy se táhnou již od nepaměti. V dnešní době je ovšem už jen málo těch, kteří si takovou „kápezetku“ sami vlastnoručně vyrábějí. Proto se začaly objevovat KPZ speciálně upravené pro nejrůznější akce či příležitosti. Pořiďte svému milému KPZ na fesťák, do letadla nebo u příležitosti návštěvy tchyně a uvidíte, že vaše snaha bude po právu odměněna.

Tip č. 3: lahve na vodu pro (ne)sportovceDárky pro muže

Posledním tipem jsou praktické láhve na vodu, které ocení nejen sportovci, ale také všichni milovníci nejrůznějších outdoorových aktivit. Taková praktická lahev se hodí na kolo, do batohu, ale třeba i na rodinný výlet nebo příjemný letní piknik.

Fotografie publikována se svolením Simon Howden Photography/FreeDigitalPhotos.net