Dámská sportovní móda v barvách podzimu

Fotografie: Dreamstime

Žádná sportovkyně nemusí být smutná, když končí léto. I podzimní sezónu můžeme přivítat vesele a stylově. A i sportovci mohou svému šatníku v chladnějším období roku dodat vzpruhu v podobě trendy sportovního oblečení.

Pěkné, slunečné počasí láká každého sportovce ke sportu v přírodě, zatímco větrné a deštivé počasí většinu z nich láká spíše pod peřinu. Sychravé podzimní dny jsou pro mnoho lidí strašákem, a proto je nejlepší si toto nehostinné roční období co nejvíc zpříjemnit pohodlným sportovním oblečením. Podzim je neomylně tady, a tak se sportovci musí připravit na chladnější dny, které přicházejí na scénu. To znamená, že je čas sáhnout po teplejším oblečení i ve sportovním šatníku.

Sportovní oděvy na podzim

Zářivé i tlumené, ale většinou zemité a neutrální tóny padajícího listí – to je klasická paleta barev podzimu. Na tuto podzimní vlnu se mohou při sportování naladit i sportovci, nebo svůj šatník naopak osvěžit oblečením ve veselých barvách. Model, se kterým určitě nešlápnete vedle, je sportovní bunda Dynafit s odstínech šedé a modré. Je to ideální oděv na venkovní aktivity – lehký a nepromokavý, který tělo ochrání i před náhlými výkyvy podzimního počasí. Bunda má módní střih, je maximálně praktická, vybavená nejen kapucí, ale i několika kapsami. V podzimním období se většina lidí halí do tmavých, fádnějších barev. To je přesně doba, kdy je dobré k tmavším oděvům zvolit živější, barevnější doplňky, které vylepší a rozveselí i ten nejjednodušší sportovní outfit. Letošní podzim volá po nápadnějším designu. Vaše okolí ho určitě nepřejde bez povšimnutí!

Módní doplňky pro sport 

Pro podzimní módu jsou typické odstíny cihlově červené, bordó, hnědé, béžové, žluté a oranžové. A tyto podzimní barvy jsou ideální i pro módní doplňky. Čelenka Dynafit či čepice stejné značky v těchto odstínech se hodí ke vzorovaným oděvům a naopak – pestrá pokrývka hlavy dobře ladí s jednobarevným oblečením. Stejný princip platí i pro rukavice, šály a ledvinky. K pestrobarevnému sportovnímu outfitu se dobře hodí jednobarevná dámská ledvinka, stačí jen tento doplněk správně sladit s ostatním oblečením. I při sportování není od věci oděvy kombinovat s doplňky podle principu základního dělení barev. Teplé barvy vycházejí z barev ohně – patří k nim odstíny žluté, oranžové a červené. Mezi studené barvy se naopak řadí odstíny modré, zelené, tyrkysové a šedé. Vsaďte na osvědčené barevné kombinace a vykročte s úsměvem do nové sezóny ve stylovém oblečení! V oblečení, které je na první pohled přitažlivé a budí pozornost.