Délka prstu prozradí skryté vlastnosti vaší osobnosti. Budete se divit, jak moc to sedí

Fotografie: Freepik

Občas jsou na světě věci, které ještě lidstvo nedokáže úplně vysvětlit. Jednou z nich je propojení genetiky s vaší osobností. Tohle o vás řekne délka prstu.

Přestože tvar a délka našeho těla zdánlivě nemá nic společného s osobností, mohou o ní tyto údaje vypovědět mnohé. Studie totiž ukázaly, že délka prsteníčku závisí na hladině testosteronu. To je mužský hormon, kterému jste byli vystaveni v děloze a který může mít přímý dopad na formování osobnosti. Výzkum je to zcela určitě zajímavý a na jeho podnět vznikl i tento jednoduchý test.

Když je ukazováček kratší než prsteníček

Lidé, jejichž prsteníček je delší než ukazováček, bývají často shledáváni jako velmi atraktivní, charismatičtí a okouzlující. Mají úžasné komunikační schopnosti, umí upoutat pozornost a udržet si ji. Umí zariskovat a mnohdy se jim to vyplatí. Pokud jim něco nevychází podle plánu, nenechávají se odradit a vždy se snaží hledat jiné cesty. Mají vysoké cíle a vždy se snaží dosáhnout těch nejlepších výsledků, což se jim daří.

Fotografie: CanvaPhotos

Když je ukazováček delší než prsteníček

Lidé, kteří mají prsteníček kratší než ukazováček bývají velmi sebevědomí a také jsou docela dost soběstační. Jsou dobrými vůdci a přirozeně dokáží vést skupinu lidí. Jsou klidné a vyrovnané osobnosti, neexistuje nic, co by je donutilo ztratit nad sebou kontrolu. Většinou dělají první krok, ať už se jedná o obchod nebo například o vztahy. Vždy se ovšem zamyslí nad všemi možnými výsledky jejich rozhodnutí.

Fotografie: CanvaPhotos

Když je ukazováček ve stejné délce s prsteníčkem

Lidé, kteří mají stejnou délku těchto dvou prstů jsou většinou starostliví, vyrovnaní, mírumilovní a přízemní. Jsou velmi jemné povahy, tudíž se vždy snaží vyhnout konfliktům a nepříjemným konverzacím. Jakmile se schyluje k nedorozumění či hádce, začnou se cítit nepříjemně.

Fotografie: CanvaPhotos

Umějí být úžasnými přáteli a jsou vždy připraveni pomoci ostatním, tudíž se na ně můžete ve všem spolehnout. Na každé situaci se snaží vidět něco dobrého, jelikož jsou v jádru pozitivní duše.

Zdroj: HuffPost