Ideální barva podprsenky k bílým topům. Vizážistky prozradily, bez jakých barev se rozhodně neobejdete

Fotografie: Depositphotos

Jakou barvu podprsenky zvolit k bílému topu, je otázka, se kterou si neví rady stále mnoho žen. Nejvhodnější řešení pro každý případ najdete zde.

Ať už je vaše poprsí malé nebo velké, díky široké nabídce na trhu si můžete zakoupit právě tu podprsenku, která je pro vás nejvhodnější. S výběrem správné velikosti však ženy většinou problém nemají – ten přichází v momentě, kdy je zapotřebí vybrat tu správnou barvu, která se hodí k jejich oblečení, a to zejména k tomu bílému. Pokud si s touto otázkou lámete hlavu i vy, níže se můžete seznámit s tím nejlepším řešením.

Bílá na bílé opravdu ne

Podprsenka je pro téměř každou ženu nezbytná součást oblečení, díky které může světu ukázat své ženské přednosti. Není to však pouze o vzhledu, naše prsa díky podprsenkám získávají podporu, což je pro náš každodenní život mnohem praktičtější. Pokud toto spodní prádlo nosíte i vy, určitě víte, že problém není vybrat jeho správnou velikost, ale zvolit správnou barvu k vašim topům, zejména těm bílým. Mnoho žen si tak stále myslí, že nejlepší je zvolit k bílé bílou.

Ve skutečnosti však bílá na bílé může akorát tak zvýraznit kontrast mezi barvou pleti a barvou podprsenky, v důsledku čehož bude podprsenka mnohem výraznější a váš celkový styl opustí veškerá harmonie. Kromě toho existuje mnoho odstínů bílé barvy, a proto může být snaha najít ten správný sama o sobě velmi náročná.

Raději zvolte „nahou“ podprsenku

Pokud se chcete vyhnout nevzhlednému kontrastu mezi podprsenkou a bílým topem, je nejlepší zvolit tzv. „nahou“ podprsenku neboli podprsenku v barvě vaší pleti – pokud máte světlou pleť, vaší nejvhodnější volbou bude například světle béžová podprsenka. V případě, že je však barva vaší pleti tmavší, bude pro vás k bílému topu nejvhodnější podprsenka tmavší barvy. Také byste neměli zapomenout na tenká ramínka, abyste spodní prádlo mohly dokonale sladit s oblečením.

Fotografie: Unsplash

Věděli jste, že červená podprsenka může být pod bílým topem také „neviditelná“? Samozřejmě to není jen tak ledajaká červená, ale granátově červená, která se od té běžné liší tím, že je trošku tmavší. Pokud vás tedy tělové barvy nebaví, klidně experimentuje a na příští rande zvolte červeno-bílý top!

Zdroj: RD, The Curvy Magazine