Jaké věci by neměly chybět v šatníku žádné ženy?

V šatníku má každý z vás všelico, existují však věci, jež byste tam měli mít všichni a to bez výjimky. Ctíme pravidlo, že každá žena je jiná, zastává jiný styl, má jiný vkus, a proto jsme si vědomi toho, že se obsah vašeho šatníků může hodně lišit. I přesto vám přinášíme seznam nepsaných pravidel, který obsahuje kousky, jež by se měly vyskytnou v šatníku každého z vás, neboť se dají velice snadno kombinovat a zajistí vám tak skutečnost, že vždycky budete mít co na sebe. Chcete poradit, jakými kousky byste se tedy měli vybavit? Odpověď hledejte v následujících řádcích!

 1. Bílé tričko

  Bílé tričko je absolutním základem každého dámského šatníku. Dospějete-li k názoru, že nemáte co na sebe – a něžnému pohlaví se to stává v jednom kuse – vezmete si ho na sebe, protože k němu pak můžete zvolit úplně cokoli, co vám padne pod ruku. A vůbec neuškodí, budete-li jich mít v šatníku hned několik…

 2. Kožená bunda

  Investice do kožené bundy je sázkou na jistotu. Ve vašem šatníku tak bude dělat parádu dlouhá léta, navíc nikdy nevyjde z módy a vy se tak na něho budete moci kdykoli spolehnout. Hodí se jak do práce, tak i na nákupy či večerní posezení s přáteli u vína. 

 3. Tmavé džíny

  I tohle je kousek, jež by se ve vašem šatníku měl vyskytnou alespoň v jednom vydání. Džíny v tmavším odstínu můžete nosit prakticky kamkoli, navíc v mnohých případech dokážou svědomitě nahradit i elegantní typ kalhot. Vsadíte-li na slim-fit střih, neuděláte chybu.

 4. Kvalitní kabelka

  Nikde není psáno, že za módu musíte utrácet nekřesťanské peníze. Kabelka je standardní součástí šatníku drtivé většiny žen, mnoho z vás se nespokojí jen s jedním kouskem. Proto není na škodu, když si pořídíte alespoň jednu kvalitní kabelku, která bude vhodná na běžné nošení.

 5. Sako

  Nemáte-li v šatníku sako, děláte chybu. Jakmile je vaším nejoblíbenějším outfitem džíny+tričko+klasické tenisky, doplníte-li jej navíc o dobře padnoucí sako, okamžitě tento styl povýšíte na mnohem vyšší úroveň.

Fotografie publikována se svolením Photostock FreeDigitalPhotos.net