Žárlivá modelka kontroluje svého manžela, zda ji nepodvádí. Způsob, kterým to dělá, vyvolal na internetu bouři

Fotografie: Depositphotos

Známá modelka se podělila o své metody, které používá na to, aby si byla jistá, že jí její manžel není nevěrný. Mnoho lidí tím šokovala.

Žárlivost a podezíravost ve vztazích je stará asi jako lidstvo samo. Většina lidí má při představě partnerské nevěry nelibé pocity, nicméně dokážou svoji žárlivost držet na uzdě. Jiní však svoji podezíravost dovedou do skutečně krajních mezí, a dokonce se za to ani nestydí. Stejně jako tato modelka, která prozradila, jak kontroluje svého manžela.

Kontroluje mu kreditku i zprávy, ale to není vše

Kimberly Flores je 33letá modelka z Guatemaly a jejím manželem je známý mexický zpěvák Edwin Luna. Krásná Kimberly má na svém instagramu přes 2 miliony fanoušků a ráda se s nimi podělí i o střípky ze soukromého života. Tentokrát si však pustila pusu na špacír v guatemalské televizní show, kde prozradila své triky, kterými dokáže „vyčmuchat“ nevěru.

To, že manželovi pravidelně kontroluje útraty na jeho kreditní kartě, projíždí mu jeho hovory a zprávy, ještě není nic tak šokujícího. Mnoho žárlivých žen si nejspíš počíná dost podobně. Co však většinu lidí skutečně šokovalo, bylo její prohlášení, že pravidelně očichává manželovy spodky. Tvrdí, že vůni jiné ženy by z nich stoprocentně cítila.

Milenku zatím nevycítila a zdá se, že jsou stále zamilovaní

A tak tato modelka zůstává v klidu, protože se zatím zdá, že její manžel je jí skutečně věrný. Ten později na svém instagramu zveřejnil její prohlášení a ptal se ostatních, zda jim její chování připadá toxické. I když dostal řadu kladných odpovědí, zdá se, že on si z toho moc nedělá. Oba dva z toho mají evidentně legraci. Aspoň zatím.

Mnoho lidí však její prohlášení pobouřilo a její chování považují za patologické. Jestli šlo o žert, nebo modelka takto svého muže skutečně kontroluje, ví jen ona sama. Přesto by něco takového nebylo nemožné. Mnozí slavní lidé se v minulosti ukázali jako velcí žárlivci, kteří neměli daleko k tomu, aby své blízké týrali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kimberly Flores (@kimfloresgz)

V nedávné době to bylo například šokující prohlášení rappera T. I., který se sebevědomě přiznal, že právě jedou s dcerou na pravidelnou gynekologickou kontrolu, aby věděli, zda je ještě panna. A to i přes to, že dívce už bylo 18 let. Často bývá hranice mezi pochopitelným jednáním a toxickou kontrolou blízkých značně tenká. Proto možná není úplně na místě si z tohoto tématu dělat legraci, obzvlášť pokud se jedná o osobnosti, jež mají velký vliv na mladé lidi.

Zdroj: Webniusy