S nevraživostí už se narodili aneb nejžárlivější znamení zvěrokruhu, která vám obrátí život naruby

Fotografie: Pxfuel

Každá z planet naší sluneční soustavy symbolizuje jiný typ energií, který se následně promítá do vaší osobnosti. Takže vaše žárlivost může mít vesmírný původ.

Na znamení zvěrokruhu se v našem životě svádí leccos. Dokonce se i vymýšlejí různé charakteristiky jednotlivých znamení, jejich typické vlastnosti (které jsou tak obecné, že prostě sedí na každého) i povahové sklony k tomu či onomu. Věřte nebo ne, s postavením planet prý souvisí i žárlivost. Takže pokud máte žárlivou kamarádku nebo jste nevraživí sami, přečtěte si, zda jste tuto „oblíbenou“ vlastnost nedostali jako dar při narození od samotného vesmíru.

Býci i Panny jsou žárliví až za hrob

Pannám vládne živel Země, proto od nich nečekejte o nic více či méně než racionální a praktický pohled na svět. V práci i v osobním životě se starají, aby vše fungovalo hladce, přičemž za to očekávají vysoká ocenění. Pokud se vám v zaměstnání povede lépe než jim, čekejte od nich ledovou sprchu – Panny vám budou pracovní úspěch, a s tím spojený vliv a autoritu, velmi závidět, a to i když ví, že si ho zasloužíte.

Fotografie: Pxfuel

Druhým znamením, které je spojeno s živlem Země, je Býk. Toto znamení zvěrokruhu údajně patří na pomyslnou zlatou příčku na poli žárlivosti a je natolik sebejisté, že se to ani nesnaží skrývat. Koupili jste si nový automobil? Postavili jste si nový dům? Nebo jen máte oblečení, které vám padne? Býk vám bude závidět vše a poměrně rychle vás s tím i seznámí. Býci jsou sice praktičtí a trpěliví, avšak když je někdo předežene v materiálních záležitostech, pocítí, zač je toho loket.

Ryby a Blíženci neunesou váš společenský úspěch

Blíženci spadají mezi tři znamení, jimž vládne živel Vzduchu. Jsou nevyzpytatelní a často mění tvář podle toho, s kým zrovna mluví a jak na něj potřebují působit. Pokud byste snad získali více pozornosti než oni, snese se na vás jejich hněv. Blíženci jsou totiž rádi středem pozornosti. Když jim ukradnete místo na výsluní, nesnažte se s nimi hádat a nepřistupujte na jejich slovní hry. Sázejte na upřímnost, která je odzbrojí.

Fotografie: Pxfuel

Posledním ze čtyř nejžárlivějších znamení zvěrokruhu jsou Ryby, jež ovládá živel Vody. Ryby jsou citlivé duše, založené spíše duchovně než materiálně, proto vám budou nejvíce závidět vaši citovou saturaci. Ryby se na vás totiž citově navážou a pokud začnete nový vztah, může to vést až k tomu, že se z nich stanou tzv. toxičtí přátelé. Vše se děje proto, že se bojí, aby o vás nepřišly. Pokud byste cítili, že na vás vaše kamarádka ve znamení Ryb vyvíjí přílišný nátlak, vezměte ji na skleničku a proberte to.

Zdroj: Stylecaster