Tato znamení zvěrokruhu jsou nejnebezpečnější a nejzákeřnější ze všech. Patří tam i to vaše?

Fotografie: Unsplash

Ne každému daly hvězdy do vínku jen ty nejlepší vlastnosti. Některým znamením naopak postavení planet předurčilo nepříjemnou povahu.

Astrologie je poměrně složitá věda, která se neustále snaží posouvat svoje hranice v souvislosti s tím, jak se rozšiřuje hloubka lidského poznání. V poslední době se díky tomu začíná i značně profilovat. Jednotlivá znamení tak dělí do kategorií, které bohužel nejsou pro své nositele právě lichotivé. Dnes vám představíme ta nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu, která existují. Poznáte v nich sebe nebo své okolí?

Na Vodnáře si dejte pozor, svou zákeřnost skrývají

Začneme od pomyslného konce. Vodnář je oním pověstným jednookým králem mezi slepými. Umí být sice zlý, ale v porovnání s dalšími jde spíše o slabý čajíček. Rád svádí své neúspěchy na někoho jiného a domnělé křivdy si v sobě může nosit opravdu dlouho. Nezapomíná a v neočekávaném okamžiku se pomstí. Vodnáři své slabosti jen tak někomu neukazují, naopak je vyhledávají u jiných, aby je pak proti nim mohli použít.

Fotografie: Pixabay

Štír má skvělou paměť, na křivdy nezapomíná

Štíři si svou zášť pod srdcem nosí leckdy až do smrti. Chovají ji, hýčkají a nechávají růst, aby poté vyprýštila v tom nejneočekávanějším okamžiku. A tím jsou také nejvíce nebezpeční. Pokud se rozhodnou, že si zasloužíte lekci, udělají všechno proto, abyste ji dostali. A věřte, že taková lekce od Štíra není ničím příjemným.

Váhy chtějí vzrušení a jdou kvůli němu přes mrtvoly

Pokud by měli lidé narození ve znamení Vah žít nudný život, raději by ho snad ukončili. Jsou pověstní svými eskapádami a vylomeninami, u nichž většinou neznají míru. A jestliže se jim při něčem takovém připletete do cesty, převálcují vás. Oni mají zkrátka nárok se bavit, vy jste jen figurka navíc.

Fotografie: Pixabay

Ryby jsou urputnými milenci, leckdy až za hrob

Pokud si něco začnete s Rybami, počítejte s tím, že to nejspíš vezmou vážně. A běda, pokud následný konec vztahu připíšou vám! Své emoce prožívají hluboce a velmi skutečně. Pokud mají pocit, že trpí, budou vám chtít dopřát totéž – a to co nejdříve. Dejte si na ně proto v lásce raději pozor.

Blíženci dlouho pozorují, poté udeří

Než něco udělají, posbírají si maximum informací. Jestliže se jim na vás něco nezamlouvá, budou vás pozorovat a hodnotit klidně několik let, než se odhodlají k akci. O to drtivější úder to však bude. Umí také skvěle manipulovat o ostatními. Stačí jim několik gest nebo slůvek a zcela si vás podmaní. K vašemu prospěchu to ovšem rozhodně nebude.

Fotografie: Pixabay

Berani mají rádi moc, dali by za ni cokoliv

Stojí na samé špičce žebříčku nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu. Neexistuje nic, co by je dokázalo zviklat v jejich odhodlání, a pokud zatouží po moci, stávají se ke svému okolí nemilosrdnými. Také jen zřídkakdy přemýšlejí o „vedlejších škodách“ a použité prostředky si vždy dokážou ospravedlnit. Jakkoliv.

Zdroj: Bonobology