Největší chyby jednotlivých znamení zvěrokruhu ve vztazích. Kdo je přehnaně emotivní a kdo pro změnu dbá hlavně na krásu?

Fotografie: Freepik

Některé vaše vady mohou vycházet přímo z vaší podstaty, jelikož jste se s nimi již narodili. Různá znamení však provází jiné potíže.

Štíři mají rádi sex

Pro lidi narozené v tomto znamení bývá největší radostí v každém vztahu sex. Milování se přímo oddávají a jsou schopni na něm postavit celé soužití s partnerem. Pravděpodobně všichni cítí, že to může vyústit v nemalý problém, který se jen těžce řeší a častokrát ani nemá východisko. Důležité tak je, abyste si jako štír nastavili meze, přemýšleli o svém partnerovi i jinak než jako o prostředku uspokojení a nemysleli jen na sex.

Fotografie: Unsplash

Vše není jen seriózní

Pro znamení kozoroha je typická jeho vážná tvář ve většině životních situací. Vše bere příliš seriózně a očekává takový přístup i od ostatních, a to i ve vztahu. Zpravidla si tak kozoroh najde dalšího vážně smýšlejícího partnera, což může vést k jistým potížím. Vztah je totiž častokrát postaven na romantice, občasném vyvádění hloupostí a schopnosti uvolnit se v přítomnosti svého milovaného, což by vám mohlo časem chybět.

Bezmezní romantici a snílci

Opačný problém mají zase znamení ryb, které jsou zástupcem zcela opačného extrému. Velmi jednoduše se zamilují a jsou schopni své vášni okamžitě propadnout. Často tak přehlíží až zarážející chyby svých partnerů, jako jsou alkoholismus, hraní automatů a další. Potřebují tak jako svůj protějšek někoho zodpovědného, popřípadě mít dobré přátele, kteří je vrátí zpátky do reality a pomohou jim přemýšlet hlavou.

Fotografie: Unsplash

Nebuďte přehnaně emotivní

Toto je zejména problém raků, jejichž smýšlení je spíše o prožitku a o citech než o rozumu. Snadno a rychle se na svého partnera emocionálně napojí a mohou k němu i přilnout, což může být někdy i na obtíž. Často se tak stává, že je jejich protějšek zneužívá, manipuluje s nimi, ale raci nejsou ochotni s tím nic dělat. Naopak jim tento stav zpravidla vyhovuje, což by správně nemělo a měli by začít přemýšlet o změně.

Oháníte se za vším lesklým

Podobně jako býci na kolbišti se i ve vztahu zástupci tohoto znamení dívají na pozlátko a na krásu. Není vůbec od věci setkávat se s krásnými lidmi a udržovat vztah se sexy partnerem, zejména pak pokud jste ještě mladí. Časem si však začnete všímat jiných věcí a vážit odlišných hodnot, jako je třeba finanční stabilita a rodina. Krásného sexy partnera tak byste tak mohli najednou chtít vyměnit za někoho zodpovědného.

Fotografie: Unsplash

Chce to vyvážený vztah

Jednotlivci narozeni ve znamení vah mají často problémy s dopátráním se správného partnera. Běžně jsou totiž přitahování umělci, vášnivými a kreativními lidmi, sami přitom lákají takové, kteří jim nakonec zlomí srdce. Najednou se tak ocitnou ve vztahu s manipulátorem a nejsou schopni se od něj odpoutat. Nejjednodušší cestou je odpoutat se od takovýchto lidí, provést radikální řez a začít od znova.

Zdroj: Bustle