Znamení zvěrokruhu, která vždy spolehlivě poradí: Mezi rozené psychology patří i Váhy

Fotografie: Depositphotos

Sociální kontakty jsou velmi důležité. Je dobré mít někoho, komu se lze svěřit a kdo vás vyslechne, aniž by vás předem odsoudil. Najít takovou osobu však nemusí být vždy jednoduché.

Kamarádi jsou od toho, aby člověka podpořili, když je mu ouvej a trápí ho starosti. Někdo se místo svým přátelům svěřuje raději profesionálnímu psychologovi. Ale to už stojí peníze, takže dobrý kamarád vyjde mnohdy levněji. Každému se ovšem nelze svěřit se vším. Některá znamení zvěrokruhu k tomu prostě nemají vlohy. Která naopak lze využít jako svého terapeuta?

Některá znamení jsou rozenými psychology

Když si čtete povahové charakteristiky jednotlivých znamení zvěrokruhu, zjistíte, že některá mají výborné vlohy pro to být druhým vrbou, jíž se svěříte se svým trápením. Dokážou velmi dobře poslouchat a nechat člověka vypovídat, což je svým způsobem terapeutický přístup. Určitá znamení umí nejen vyslechnout, ale také dát cennou radu. Ne každému znamení jsou tyto vlohy vrozené. A je dobré být obklopen přáteli, kteří naslouchat chtějí a nevadí jim, když se jim lidé svěřují se svými problémy.

Na koho se můžete spolehnout

  • Panny: Toto znamení zvěrokruhu má analytické schopnosti, díky nimž dokáže definovat příčiny problémů a najít vhodné řešení. V tomto jsou opravdu dobré. Není ale možné čekat od nich poplácávání po zádech a podávání papírových kapesníků a utírání slziček. Protože se většinou jedná o lidi činu, donutí druhého na svých problémech zapracovat, a tím se z nich dostat.
Fotografie: Pixabay
  • Váhy: Lidé narození v tomto znamení jsou výbornými „soudci“ při řešení případných sporů. Jsou ochotní každého vyslechnout a najít kompromisy. Mají rádi rovnováhu a harmonii, takže se k druhým chovají s respektem a rovností. Nedělají výjimky, a to ani mezi svými přáteli, a váží si spravedlnosti.
  • Štíři: Těmto lidem lze svěřit i to nejtajnější tajemství. Přitom si můžete být jisti, že ho nikomu nikdy neprozradí. Navíc je baví řešit složité problémy, přemýšlet nad nimi a najít nejlepší řešení. Obvykle přijdou s nějakým nezvyklým způsobem, jak ze starostí vybruslit. Jejich řešení se vám nemusí vždy líbit, ale vězte, že bývá nejlepší.

Zdroj: Your Tango