Díky znamení zvěrokruhu nyní můžete lépe poznat, kdo je vaše spřízněná duše. Už se nikdy nespálíte

Fotografie: Pexels

Podle vašeho znamení zvěrokruhu se nyní můžete přesvědčit o tom, kdo by mohl být vaše potenciální spřízněná duše.

Zajímalo vás někdy, co vás astrologie může naučit o vaší ideální spřízněné duši? Díky pečlivé analýze svého znamení nyní můžete lépe poznat, kdo je s vámi kompatibilní v oblasti lásky. Zde jsou charakteristiky, které by měla jednotlivá znamení hledat u partnera pro život, aby byla doopravdy šťastná. Níže si tak vyhledejte vaše charakteristiky a přesvědčte se sami.

Beran: sebevědomý cílevědomý člověk, který to dokáže dotáhnout do konce

Beran je podnikavá osobnost, která má potenciál žít velmi rychle. Lidé tohoto znamení nemají čas na to, aby udělali nějakou chybu, a proto potřebují partnera, který s nimi dokáže držet krok. Jeho ideální spřízněná duše tak musí být sebevědomá a nesmí se bát riskovat. Nejlépe se k němu hodí buď další Beran, Střelec, Blíženec anebo Vodnář.

Fotografie: Pixabay

Býk: romantický a věrný

Správná osoba pro Býka je ta, která mu zůstane věrná až do konce. Je to proto, že lidé tohoto znamení mají silný smysl pro závazky a potřebují vzájemnost. Jeho spřízněná duše tak musí být důvěryhodná, přímá a nesmí si na nic hrát, protože jinak by s ní Býk neztrácel čas. Má také rád romantické lidi, kteří mu dávají pocit, že je jediný na světě. Potenciální spřízněné duše tak pro něj budou Rak, Kozoroh, Panna a Ryby.

Fotografie: Pixabay

Blíženci: někdo, kdo má mozek, smysl pro humor a dokáže zaujmout

Blíženci jsou ve vztazích poměrně vybíraví, takže se jejich protějšek musí být výjmečný, aby si je získal. Lidé s tímto znamením potřebují někoho, jehož duše je zábavná, inteligentní a zajímavá. Mimo to chtějí mít u sebe také někoho, kdo je dostatečně odlišný, aby se nikdy nenudili. Potenciální spřízněné duše tak budou Lev, Váhy, Beran a Vodnář.

Fotografie: Pixabay

Rak: inteligentní, laskavý, smyslný a empatický člověk

Rak má velké srdce a uchovává v sobě spoustu lásky, kterou by chtěl rozdávat. Pokud ji však jeho protějšek chce, musí mu ji umět dát zpět. Potřebuje někoho dostatečně inteligentního, aby ho zaujal, ale také aby ten stejný člověk byl dostatečně láskyplný, aby se Rak cítil milován a výjimečný. Jeho ideální spřízněná duše by měla být také starostlivá a empatická, potenciálně to proto může být Štír, Býk, Ryby a Panna.

Fotografie: Pixabay

Lev: někdo, kdo je sebevědomý a dokáže udržet situaci v napětí

Lva neodolatelně přitahují sebevědomé, ale záhadné osobnosti. Chtějí někoho, kdo je připraven na dobrodružství a nebojí se vystoupit ze své komfortní zóny. Zároveň ale jeho protějšek musí být dostatečně tajemný, aby ho udržoval v napětí a aby ho zajímalo, co bude dál. Jeho potenciální spřízněné duše tak budou Blíženci, Váhy, Střelci a Berani.

Fotografie: Pixabay

Panna: někdo, kdo je sofistikovaný, komplexní a zcela oddaný

Spřízněná duše Panny je především složitá a sofistikovaná. Musí být ale také odhodlaná a ctižádostivá, protože lidé tohoto znamení nechtějí někoho, kdo se celý den fláká a nic nedělá. Panna ze všeho nejvíc potřebuje někoho, kdo je vztahu oddaný stejně tak, jako je ona sama. Potenciální spřízněná duše proto pro ni vždy bude Štír, Kozoroh, Rak a Býk.

Fotografie: Pixabay

Váhy: někdo, kdo se jí vyrovná vzhledem, chytrostí a sebevědomím

Váhy mají vysoké nároky na lásku a nevybírají si své partnery náhodně. Jejich spřízněná duše musí mít správnou kombinaci vzhledu, rozumu a sebevědomí. Lidé tohoto znamení mají rádi fyzickou krásu, protože je pro ně estetika velmi důležitá. Stejně tak je tomu však i u inteligence, protože Váhy jsou chytré a nesnesou nudu. Protějšek musí být ale také sebevědomí, a proto jsou jejich potenciální spřízněné duše Blíženci, Vodnář, Střelec a Lev.

Fotografie: Pixabay

Štír: někdo, kdo dokáže podpořit jejich vášeň a intenzitu

Když jste se Štírem, jeho láska je hluboká, intenzivní a bezpodmínečná. Potřebuje však někoho, kdo ho vyzve a podpoří jeho plamen. Jeho ideální spřízněná duše je někdo s hlubokými myšlenkami a city, ale zároveň nemá zapotřebí odhalit všechny své karty. Štíři mají rádi trochu tajemství a protějšky s bystrou myslí. Jejich potenciální spřízněné duše tak budou Ryby, Panna, Kozoroh a Rak.

Fotografie: Pixabay

Střelec: někdo, kdo je otevřený, svobodný a nesnaží se ho změnit

Protože si Střelec cení své svobody a nezávislosti, nepotřebuje někoho majetnického nebo vlezlého. Jeho ideální spřízněná duše musí být zábavná a otevřená, nesmí se ho snažit jakkoliv měnit a ani vycvičit stanovováním pravidel a rutiny. Jeho protějšek mu musí dodat sílu a být pro něj vším, ne mu přistřihnout křídla. Potenciální spřízněná duše tak pro něj vždy bude Lev, Vodnář, Beran a Váhy.

Fotografie: Pixabay

Kozoroh: elegantní a tajemná osoba, která dokáže zapojit svou mysl

Kozoroh je ve vztazích obtížný, a to zejména se svou spřízněnou duší. Jeho ideální partner má úroveň a eleganci a musí být na sebe hrdý. Musí být také inteligentní a schopný hlubokého nasazení. Především však musí být spolehlivý a věrný, protože Kozoroh potřebuje někoho, na koho se může spolehnout. Jeho potenciální spřízněné duše tak budou Ryby, Býk, Panna a Štír.

Fotografie: Pixabay

Vodnář: někdo, kdo je oddaný, ale zároveň miluje zábavu

Ideální spřízněná duše Vodnáře by měla být zábavná, společenská a mít smysl pro humor. Když ho rozesmějete, můžete ho přimět k čemukoli. Dobrou výhodou jeho protějšku je schopnost vařit, protože Vodnář velmi rád jí. Jeho potenciální spřízněné duše jsou Váhy, Beran, Blíženci a Střelec.

Fotografie: Pixabay

Ryby: někdo, kdo je sebevědomý, kreativní a umí se domluvit

Ryby žijí ve svém vlastním světě a neberou život příliš vážně. Jejich spřízněná duše musí disponovat velkou dávku sebevědomí a schopností nepřemýšlet jednosměrně. Ze všeho nejvíc potřebují někoho, s kým se mohou spojit a komunikovat hlubokým způsobem. Potenciální spřízněná duše tak pro ně bude Rak, Štír, Kozoroh a Býk.

Zdroj: YourTango