Znamení zvěrokruhu, která nedají dopustit na fyzický kontakt a naopak ta která si střeží své soukromí

Fotografie: Pixabay

Jistě znáte lidi, kteří skoro každého objímají a nemají problém svěřit se téměř cokoliv. Na druhé straně jsou potom ti, kdo si své soukromí až úzkostlivě tají. Důvodem může být to, o jaká jde znamení zvěrokruhu. Schválně se zkuste zamyslet nad tím, jestli takové lidi ve svém okolí máte a jakého jsou znamení. Možná budete překvapeni, jak skvěle to funguje.

Býk

Býci se velmi rádi mazlí. Zbožňují tělesný kontakt v romantické rovině a objetí vnímají jako projev intimity. Zároveň však objímání přikládají poměrně velkou váhu, takže často jde o zahájení milostného vztahu. Vřelejší povahy ve znamení býka si však neodpustí objímání téměř každého.

Rak

Hned na druhém místě pomyslných největších milovníků mazlení mezi znameními zvěrokruhu je rozhodně rak. V jejich případě znamená objetí způsob, jak někoho dobře poznat. Zpravidla se jedná o nenucené a běžné gesto, které dává najevo blízký vztah k druhému člověku.

Lev

Lvi jsou velmi vášnivé znamení, které dokáže věnovat hodně energie také romantickému myšlení a gestům. Lehké dotyky pro ně znamenají vyjádření sympatií, podpory a lásky. V milostném vztahu zbožňují mazlení a jemné dotyky s partnerem.

Ryby

Ryby mají rády letmé, ale přesto hřejivé obětí, které dodává pocit bezpečí a lásky. Rády se objímají nejenom s partnerem a blízkou rodinou, ale také s dobrými přáteli. Jde o znamení poměrně náladové, což může odrážet i touhu po objímání. Rozhodně tak není pravidlem, že člověk ve znamení ryb rád objímá, protože velmi záleží na daném rozpoložení.

Beran

Mezi objímacími znameními jsou výbornými odborníky také berani. Velmi rádi se svého partnera dotýkají a projevují mu svou přízeň. Jakmile vás obejme člověk ve znamení berana, budete se cítit skutečně skvěle.

Váhy

Toto znamení nikde nejde do extrémů. Na jednu stranu nemají problém s objímáním a projevování vřelých dotyků partnerovi. Mělo by to však být výhradně v soukromí. Na veřejnosti jde o znamení spíše zdrženlivé a opatrné. Na první pohled se proto váhy zdají často odtažité. Při společném soužití však zjistíte, že si také potrpí na dostatek fyzického kontaktu.

Štír

Znamení štíra je plné vášně. Objímání pro ně přesto představuje velmi vysokou laťku, která znázorňuje skutečně velkou míru důvěry a vzájemného citu. Při sebemenších pochybnostech tak objetí rozhodně nečekejte.