Znamení zvěrokruhu, která jsou mistry flirtu a svádění. Nikdo jim neodolá

Fotografie: Freepik

Existují lidé, kteří dokáží jediným pohledem dostat kohokoliv chtějí. Jednají tak sebevědomě a bezchybně, že dokonale zvládli umění svádění. Tři znamení zvěrokruhu pro to mají ty nejlepší předpoklady.

Lvi jsou vášniví

Vždy si berou, co chtějí. Když se jim někdo zalíbí, nepotřebují mnoho času na to, aby převzali iniciativu. Při zahájení konverzace přesně vědí, co říct a jak se chovat. Jsou skutečnými mistry svádění a jakmile je někdo zaujme, musí ho mít. Výrazně jim v tom pomáhá jejich sebevědomí. Bývají středem pozornosti v jakékoliv společnosti, ve které se ocitnou. Přitahují pozornost lidí a neskrývaně si to užívají.

Váhy nejsou nic pro žárlivce

Váhy jsou mistry flirtování. Neustále jsou obklopení různými lidmi, přičemž mistrně dokáží odhadnout, jak se ke komu zachovat, aby získali, co chtějí. Je téměř nemožné zastihnout je o samotě, fanoušci je pronásledují skoro všude. Váhy jsou neuvěřitelně svůdné znamení a dojem nedotknutelnosti jim na osobním kouzle vůbec neubírá, spíš naopak.

Fotografie: Freepik

Čím více pozornosti přitahují, tím více si uvědomují, že vítězství musí být postaveno na první místo. Na druhou stranu, když se opravdu zamilují, bývají Váhy velmi milé a do vztahu jsou ochotné hodně investovat. Chce to jen partnera, který nebude přehnaně žárlivý.

Štíři nesnáší rutinu

Štíři neustále hledají něco nového, vzrušujícího a originálního. Chtějí prožívat dobrodružství a nemohou vystát každodenní rutinu. Právě proto vypadají tak svůdně. Nikdo totiž neví, co se s nimi stane v dalším okamžiku, a nevědí to ani sami Štíři. Jeden večer mohou flirtovat s milým číšníkem v baru, hned druhý den dají číslo chlapci, kterého náhodou potkali na večírku.

Fotografie: Freepik

Štíři jen těžko skrývají, že se jim někdo líbí. Budou ho důkladně studovat a nenápadně se na něj dívat při každé příležitosti. Jsou to napůl detektivové a napůl analytici, ale to je přesně to, co na nich ostatní přitahuje. Svým upřeným pohledem si dokáží podmanit každého.