Nenápadné projevy, že vás partner miluje a myslí to s vámi vážně

Fotografie: Freepik

O lásce nemluví a vlastně ani o vztahu s vámi? Nevyjadřuje lásku slovy? Toto mužské chování nemusí ještě nutně znamenat, že jste mu lhostejná. Lásku k vám může projevovat také beze slov svým chováním nebo drobnými gesty.

Jsem snad jen dočasná či nahodilá známost? Takto se ptají ženy samy sebe v případě, že s nimi partner nemluví o vztahu nebo o svatbě. To, že s vámi nemluví o lásce, citech nebo emocích ještě nutně nemusí znamenat lhostejnost, ba naopak může vás milovat, jen o tom nemluví. Která gesta nebo situace vás mohou uklidnit, že je to ten pravý, co to s vámi myslí vážně, miluje vás a počítá s vámi do budoucna?

Chce před vámi vypadat dobře

Ptá se na názor při oblékání? Můžete mu vybírat oblečení? Váš názor je pro něj důležitý a chce se vám líbit, proto vám umožňuje dokonce vybrat kousky, které si má vzít na sebe nebo zakoupit nové oblečení a změnit styl.

Fotografie: Freepik

Chytne vás za ruku

Není tomu tak vždy, že se vodíte za ruku, ale v davu nebo při nepříjemných situacích vás najednou za ní instinktivně chytne. Je to gesto, že vás chce ochraňovat a jste mu drahá.

Má v hlavě vaše schůzky

Máte před sebou nepříjemný zákrok u zubaře nebo schůzku, na kterou se vůbec netěšíte? Nejen, že si váš partner pamatuje, kdy termín toho či ono je, ale také vás slovně podporuje? Jednoznačně to znamená, že na vás myslí!

Snaživost a roztomilá gesta

Snaží se vám dělat milá gesta, otevírat dveře, ale také ukázat, že si ze sebe umí udělat legraci? Snaží se tím dokázat, že jste mu blízká a stojí o vás.

Dělá věci, které dříve nedělal

Nezabýval se sportem, který milujete vy, ale nyní se do tréninku pustil s vervou? Neznal vaší oblíbenou hudební kapelu, protože mu tenhle styl nic neříká, ale v autě má nastavené písničky z posledního alba? Je to jasné, chce vás za každou cenu!

Fotografie: Freepik

Svěřuje se

Chce s vámi sdílet denní rutinu i události, které se ten den přihodily nad rámec? Jednoduše chce, abyste byla součástí jeho každodenního života!

Používá slovo „my“

Od slova „já“ přešel na „my“, jaký jiný důkaz ještě potřebujete?

Nestydí se za vzpomínky nebo staré fotografie

Sdílí s vámi radost ze vzpomínek na dětství a dospívání, ukazuje staré fotografie? Nestydí se vám vyprávět příběhy z firemních večírků nebo teambuildingových akcí? Jednoduše chce, abyste byla součástí jeho života se vším všudy!

Vždy podá pomocnou ruku

Je tady vždy, když potřebujete pomoc nebo útěchu? Je to prostě ten pravý!