Toxická znamení zvěrokruhu. Těmto jedincům se raději vyhýbejte obloukem

Fotografie: Depositphotos

Astrologie může prozradit spoustu o povaze člověka. Například tato znamení zvěrokruhu mají tendenci vyvolávat kolem sebe špatnou atmosféru.

Emocionální upíři, tak se říká toxickým lidem, jejichž přítomnost naplňuje místnost negativitou a nepříjemným pocitem. Jakmile se takovému člověku postavíte, riskujete, že odejdete se špatnou náladou. Astrologie tvrdí, že existuje hned pět znamení zvěrokruhu, které k podobnému chování více inklinují.

Blížence je těžké snášet každý den

Blíženci málokdy převezmou iniciativu. Ať se jedná o přítele nebo partnera, nečekejte, že budou váš vztah považovat za rovnocenný. Při každém problému začnou používat strategii viktimizace. Výkřiky a urážky – to jsou zbraně, které mají ve svém arzenálu. Vždy se budou považovat za oběť, popřípadě zapojí do hádky i přátele nebo rodinu, aby všem dokázali, že vy jste ve vztahu ten tyran, se kterým je k nevydržení.

Fotografie: Pixabay

Kozorozi dokážou udělat chvíle nesnesitelné

Mít ve svém blízkém okolí Kozoroha může být velice obtížné. Nikdy nevíte, do jaké nálady se mu trefíte, a pokud je špatná, dokáže každou příjemnou chvilku změnit v nesnesitelnou atmosféru. Jeho nestálost bude mít nakonec vliv na vztahy s ostatními lidmi, kteří se začnou od Kozoroha postupně distancovat. Nejhorší je, že mu nic nevysvětlíte, zpravidla setrvává ve svém nevhodném a pobuřujícím chování.

Fotografie: Pixabay

Panny vynášejí unáhlené soudy

Jedinci narození ve znamení Panny často vynášejí unáhlené soudy, aniž by se snažili nejdříve objektivně posoudit situaci. Kritizují všechno a všechny, cizí i přátele nebo rodinu. Kvůli tomu své okolí uvádějí do rozpaků. V konečném důsledku se jim ostatní lidé přestanou svěřovat a cokoli s nimi řešit.

Fotografie: Pixabay

Ryby berou své problémy příliš vážně

Podrážděné Ryby umí brát své problémy až příliš vážně. Dokážou být velice nepříjemné a dát svému okolí najevo, jak moc jsou nespokojené, jakmile je někdo kriticky upozorní na jejich chování. Co se týká jejich osobních zájmů, jsou připraveny na cokoli, aby si je prosadily. Prospělo by jim dvakrát se rozmyslet, než se začnou rozčilovat.

Fotografie: Pixabay

Raci jsou extrémně citliví

U velice citlivých Raků je těžké poznat, kdy můžete něco říct a kdy ne. Jeden den žertujete a je to v pořádku, za pár dní přijdete s podobným vtipem a Raci se urazí. Nejsou příliš nakloněni komunikaci, nedávají najevo svůj hněv, raději se uchýlí do tajemného ticha. Najednou se ztratí a nikdo netuší, co se zrovna stalo. Takový postoj může být pro ostatní lidi velice únavný, nakonec se přestanou snažit a Raci mohou zůstat zcela sami, bez přátel i rodiny.

Fotografie: Pixabay

Ať už se jedná o přátele nebo rodinu či partnery, snažte se rozlišovat, jakými lidmi se obklopujete. Nakonec můžete zjistit, že jste relativně šťastný člověk. Jediný, kdo vám kazí radost ze života, může být právě ten, o kterém si myslíte, že je vaše blízká osoba, jež by při vás měla stát, radovat se s vámi, podporovat vás, měli byste s ní mít dobrou náladu. Ne se neustále za něco omlouvat a bát se říct svůj názor.

Zdroj: YourTango