Vybíráme vhodné džíny!

Džíny jsou součástí našich životů již pěknou řádku let a pravdou zůstává, že jsou stále oblíbenější. Spousta z vás na ně nedá dopustit a považujete je za klasiku pro každodenní nošení. Inu proč ne, džíny jsou stále v kurzu, tak proč se jim vyhýbat?

Vybrat si ale dokonale padnoucí džíny už není taková sranda. Každá žena má jinou postavu i jiné proporce, proto nelze říci, že všechny džíny padnou všem. Chcete-li se cítit sexy, přitažlivě, ale zároveň i pohodlně a příjemně, přečtěte si náš dnešní článek. Pokud si s výběrem správných a zvláště padnoucích džínsů nevíte rady, my vám přinášíme užitečné tipy. Nechte si poradit a budete in!

Uvažujte: kam džíny unosíte?

Ještě než se bezhlavě pustíte do výběru nových džínsů, dobře se zamyslete, kam je vlastně budete nosit. Přistoupíte-li k tomuto úkolu chytře a svou pozornost zaměříte na tmavší odstíny doplnění užším střihem, získáte tak ideálního společníka jak do práce, tak i do divadla. Pokud nedáte dopustit na vyšisované džíny, volte je spíše k nošení během volného času. 

Víte, do jakého materiálu se oblékáte?

Patříte mezi skupinku lidí, jež se materiálem vůbec netrápí? Pak věřte, že děláte chybu a škodíte tak jen sami sobě. Sázkou na jistotu jsou džíny s příměsí elastanu, do kterých se následně nebudete muset soukat pod tlakem, vleže či dokonce zadržovat dech, abyste vůbec dopnuli knoflík. Nejvyhledávanější kombinací je strečový materiál se směsí bavlny, elastanu či polyesteru.

Nezapomeňte se prohlédnout v zrcadle!

Upřímně – k čemu by byla zrcadla ve zkušebních kabinkách, když vy se do nich nikdo nedíval? Koupit si něco na sebe a nepodívat se, jak v tom vlastně vypadáte, je chyba jako vrata. Džíny si zkrátka nemůžete pořídit podle toho, jaké jsou aktuální trendy či podle toho, co jste viděla na kamarádce v bufetu na kafi. Zkrátka jakmile si džíny obléknete, alespoň očkem na sebe mrkněte!

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net