Jak vybrat džíny tak aby byly sexy?

Na svůj nákup džínů se pořádně připravte. Pro někoho představuje výběr nových džínů radost, pro jiného utrpení. Najít džíny, které dobře padnou, není totiž jen tak. Proto vám poradíme, jak na to, aby vás takový nákup vůbec bavil. Důležitá je příprava: Musíte vědět, co chcete.

Nezkoušejte je sama

I když budete (po přečtení článku) teoreticky vědět , jaký typ džínů sluší právě vám, nechoďte si je kupovat sama. Značkové džíny stojí od 1200 kč výš a byla by škoda, abyste se v nich později cítila špatně. Vezměte na nákup s sebou kamarádku. Partnera nechte doma. Není totiž nic potupnějšího než se soukat do těsných džín před ním. Při nákupu totiž počítejte s tím, že se džíny nošením ještě vytáhnou.

Rovné džíny sluší skoro každé ženě

Pokud si nejste jistá, vsaďte na klasiku – rovné nohavice v základní tmavé barvě sluší každému. Můžete si je dovolit, i když jste menší, moc dlouhá nebo máte silnější postavu. Hezky skrývají disproporce v problémových partiích. Jsou praktické a s bílou halenkou je klidně můžete vzít také do společnosti nebo na nějakou oslavu.

Pytlové džíny maskují silnější stehna

Takovým kalhotám se moderně říká „baggy“ džíny. Milují je vyznavačky absolutního pohodlí. Vypadají tak, jako že jste si je půjčila od svého přítele. Jsou rovné, s širšími nohavicemi, příjemně spadlé na boky a volné na zadečku. Oceníte je v případě, že máte problém se silnějšími stehny, skvěle je totiž maskují. Rozhodně se nehodí je nosit, ale v případě, že máte krátké nohy.

Džíny do zvonu zakryjí větší bříško

Zvonové džíny se opět vrací do módy a to je jistě dobře, protože se jedná o velmi slušivý kousek. Uvítají je zejména ty, jejichž postava není ideální a potřebují zamaskovat silnější boky nebo bříško, protože dole rozšířené kalhoty postavu opticky vyrovnají. Ovšem střih musí být propracovaný, džíny by měly být volnější po celé délce a plynule se rozšiřovat. Nezapomínejte, že nohavice mají být dostatečně dlouhé, aby vynikly v celé své kráse.

Džíny s vysokým pasem

Pas ve výši pupíku nebo i výše je zajímavý. Rozhodně ho nedoporučuji zkoušet ženám, které mají nadváhu, protože by se v kabince zbytečně rozrušily. Je ale jisté, že takové džíny budou milovat všechny ty, co mohou hrdě vystavit svůj vosí pas, který se tím zdůrazní.

Cigaretové džíny zvýrazňují postavu

Popularita těchto uzoučkých džínů neklesá. Bohužel se nehodí pro každého. Slušet budou pouze majitelkám štíhlých nohou, s úzkými boky a menším zadečkem, protože tyto dvě partie džíny nemilosrdně obemknou. Baculky by se jejich zkoušení měly rovnou vyhnout. Nejsou prostě pro ně.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography/FreeDigitalPhotos.net