Je jí 51 let a právě se stala matkou. Posílá pozitivní zprávu pro ty, kteří si myslí, že na dítě už je pozdě

Fotografie: Depositphotos

Pro každou ženu je nejkrásnější pocit na světě, když se stane matkou. Ale dost lidí odsuzuje ženy, které si dítě pořídí až v pozdním věku.

Mnoho žen se v 51 letech už stává babičkou a věnují se vnoučatům naplno. Avšak tato dáma ne, ta v tomto věku porodila své dítě. Samozřejmě, že se setkala s různými názory, přičemž nejčastější byl ten, že už je na dítě stará a že neudělala dobře. Ona si ale stará nepřipadá a sama říká, že záleží jen právě na tom, jak se člověk cítí. Chce svým příběhem dokázat to, že na dítě nikdy není pozdě.

Porodila dvojčata

Manda Empton ze Sydney v Austrálii vynaložila opravdu spoustu peněž a ještě více své energie, aby ještě mohla mít dítě. A to se nakonec povedlo a ona porodila svá vytoužená dvojčata, dvě holčičky. Sama si ale uvědomuje, že nebýt pomoci lékařů, nikdy by se jí to asi nepodařilo. Velice si mateřství váží a svým dětem věnuje každou vteřinu svého života. Což se asi nedá říct o některých mladých maminkách, které jsou většinou pouze na telefonu.

Lidé jí říkají, že je příliš stará

Sama o sobě říká, že si myslí, že je ve svém věku o něco moudřejší, ale lidé v jejím okolí jí často říkají, že už je na novopečenou matku dost stará. Ale když se potom podíváte na to, kolik času tráví se svými teď už tříletými dcerkami a jaké pro ně vymýšlí všelijaké hry, musíte uznat, že se o ně opravdu stará lépe, než kdejaká mladá maminka.

Fotografie: Pixabay

Nikdy nepotkala toho pravého

Ve svých 39 letech začala Manda s léčbou svojí neplodnosti i přes to, že ještě nenašla toho správného muže, se kterým by mohla mít děti. Roky plynuly a jelikož ještě toho pravého nepotkala, rozhodla se, že do toho půjde sama pomocí umělého oplodnění. Dokonce chodila jeden čas i k psychologovi, protože se nemohla smířit s tím, že děti nikdy mít nebude. Nevzdala se a o několik let později už v břiše nosila své holčičky.

Fotografie: Pexels

V sedmém týdnu však začala nečekaně krvácet, a tak se bála, že potratila. Na ultrazvuku jí ale řekli skvělou zprávu, a to tu, že nebude mít jen jedno dítě, ale hned dvě. A říká, že stát se mámou po padesátce, bylo to nejlepší, co ji v životě potkalo.

Zdroj: Newsitamea