Kabelky – společnice žen! Jak vybrat tu pravou?

Kabelky – studnice ženských tajemství, jenž skrývají spoustu pokladů a pro muže představují říši divů, které není snadní porozumět. Drtivá většina žen nedá bez kabelky ani ránu a neumí si představit, že by bez tohoto módního doplňku ráno odešly do práce či kamkoli jinam. Vybrat si mezi kabelkami tu pravou není vždy tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Potřeby a požadavky žen se liší a každá pro sebe žádáme jen to nejlepší – ať už jde o materiál, velikost nebo design. Díky rozmanitému výběru se ani nelze divit skutečnosti, že mnoho z vás nezůstane jen u jednoho modelu a sbírka se tak neustále rozrůstá. V dnešním článku se společně pokusíme najít ideální vodítko, které vám pomůže s výběrem toho nejlepšího modelu!

Kabelky do ruky

Jako první zmíníme praktické kabelky do ruky, se kterými se můžete v ulicích setkat nejčastěji. Tento typ kabelek můžete nosit nejen v ruce, ale i zavěšené na předloktí, díky čemuž budete mít vše potřebné neustále po ruce. Kabelky do ruky mohou být jak malé, tak i velké – každá žena či dívka si tak dokáže najít přesně takovou velikost, která bude vyhovovat jejím potřebám a věcem, jež chce do kabelky uložit.

Kabelky přes rameno

Dalším odvětvím kabelek jsou modely přes rameno, které lze rovněž označit za velmi praktické. Pokud si kabelku zavěsíte na rameno, máte obě ruce volné, což oceníte při řadě příležitostí – například tehdy, kdy se budete chtít probírat věšákem plným zlevněných blůzek ve vašem oblíbeném obchodě. I v tomto případě lze vybírat mezi malými i velkými modely.

Kabelky crossbody

Hledáte-li pro sebe praktickou kabelku, která vás svým způsobem nošení nebude nikterak omezovat, pak vsaďte na modely crossbody. Ty se nosí křížem přes tělo a dávají vám tak naprostou volnost, kterou můžete patřičně využít. Modely crossbody mají nejčastěji podobu sportovnějších modelů, které ocení ženy a dívky, kterým jde především i praktičnost a dávají přednost sportovnímu designu před elegancí.

Obrázek: pixabay.com