Nejagresivnější znamení zvěrokruhu. Dejte si na ně dobrý pozor, možná je máte ve svém okolí

Fotografie: Pixabay

Člověka určuje jeho charakter. Vlastnosti, které mu jsou dány do vínku, jsou tvořeny výchovou, okolím, ale i hvězdami. Zde jsou nejagresivnější znamení zvěrokruhu podle astrologie.

Každý člověk je jedinečný. Jeho charakter utvářejí životní zkušenosti, výchova i blízké okolí. Na osobnostní rysy má ale vliv i znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Kreativní, komunikativní, odvážný, horlivý, introvertní, citlivý atd., to všechno jsou vlastnosti, jež jsou nám dány hvězdami. Chování některých jednotlivců lze tedy určit podle data jejich narození. Dnes jsme pro vás definovali čtyři nejagresivnější jedince, před nimiž je nutné se mít na pozoru.

Beran je ovlivněný planetou Mars

Osoby narozené ve znamení Berana jsou ovlivněny planetou Mars. Jsou velmi dynamické a bojovné a udělají vše pro dosažení svých cílů ve všech oblastech. Často se příliš nerozmýšlejí, než podniknou potřebné kroky k uskutečnění svých plánů. Nad důsledky svých činů vůbec nepřemýšlejí. Berani jsou dost soutěživí a odmítají svůj úspěch sdílet s ostatními.

Fotografie: Pixabay

Jsou ale také dychtiví, odvážní, ničeho se nebojí. Bezhlavě se vrhají do nebezpečných dobrodružství a rozhodně se s nimi nikdy nenudíte. Ovšem když jsou rozrušení, bývají agresivní, a to jim nechcete vstoupit do cesty. Je pro ně obtížné nasměrovat svou energii pozitivním směrem, když jsou pod vlivem hněvu.

Blížencům dominuje planeta Merkur

Blíženci jsou velice společenští, inteligentní, zvědaví a energičtí jedinci. Kamkoli vkročí, je jich plná místnost, rádi komunikují s ostatními lidmi a sdílejí své nápady. Moc dobře vědí, jak vytvořit příjemnou, pozitivní atmosféru. Jsou skvělými motivátory k novým úspěšným projektům. Jejich mysl nedokáže vypnout, stále hledají nové informace a znalosti, aby se vzdělávali.

Fotografie: Pixabay

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou ale také velmi zakomplexovaní, je pro ně obtížné sdílet své emoce a mluvit o svých slabostech. Jsou také velice tvrdohlaví a neradi mění svůj názor. Pokud se v některých debatách nechají unést, stanou se velmi agresivními, často pod vlivem vzteku používají zraňující slova.

Lvům vládne Slunce

Lvi mají mocnou sílu přitažlivosti, jsou přátelští a umí si užívat čas strávený se svými blízkými, přáteli i rodinou. Jsou velmi štědří, dokážou lásku nejen přijímat, ale i dávat. Občas jsou však až příliš dominantní, mají tendenci přejímat vedení v každé situaci. Nedokážou přenést odpovědnost na druhé, jsou autoritářští.

Fotografie: Pixabay

Někdy jsou Lvi natolik bojovní a hrdí, že umí vyděsit své okolí. Často se dostávají do konfrontací, kde cítí potřebu obhájit své myšlenky a respekt před ostatními za každých okolností. To z nich činí celkem agresivní jedince.

Štír je pod vlivem planety Mars

Štíři potřebují ve svém životě vášeň, aby skutečně prosperovali. Jejich nakažlivá energie umí potěšit okolí. Jsou tajemní, bojí se selhání, ale snaží se poučit ze svých chyb a zkušeností, aby byli den ode dne lepší. Jsou velmi diskrétní ve svých citech, málokdy odhalí svou připoutanost k jinému člověku.

Fotografie: Pixabay

Snaží se projevovat svůj chladný charakter, i když se v nich zrovna bouří intenzivní emoce. Z toho důvodu mohou každou chvíli ztratit nervy, v ten moment se stávají velmi násilnými. Štíři nezapomínají, pokud jim byla způsobena jakákoli újma, dokážou se pěkně naštvat.

Zdroj: YourTango