Neuvěřitelný podvod v ložnici: Žena žila se svým manželem 10 měsíců, aniž by věděla, že je žena

Fotografie: Depositphotos

V současné době není neobvyklé, že virtuální přátelství může přerůst až v lásku a ta může skončit šťastným manželstvím. Přesně v takový konec vztahu doufala i tato žena. Jak hluboce se mýlila.

Zamilovat se můžete i do obrázku na ploše monitoru. Není to nic, co by se v dnešní době nestávalo. Lidé mají virtuální přátele, s nimiž si nejprve píší, případně telefonují, a teprve až později se rozhodnou pro osobní setkání. V krásný a láskyplný vztah věřila jedna Indonésanka, která si svého budoucího partnera našla prostřednictvím mobilní aplikace. Jenže se nakonec ukázalo, že je všechno jinak.

Láska jako z pohádky

Indonésanka se s virtuálním přítelem setkala krátce po tom, co se seznámili na internetu. Muž se k ní choval velmi galantně a slušně, což ona přičítala i jeho vzdělání a povolání. Anaf, jak se jí představil, totiž pracoval jako lékař v Lahatu na Jižní Sumatře. Jeho vzhled nenaznačoval, že by jeho příběh mohl být podvodem. Protože se mezi Indonésankou a Anafem rozvinul romantický vztah jako z pohádky, nebylo divu, když ji Anaf brzy požádal o ruku. Pomáhal jí dokonce i s jejími starými rodiči.

Společné bydlení

Po nádherné svatbě se pár spolu sestěhoval do jedné domácnosti a začal spolu žít. Novomanželka se vznášela na obláčku zamilovanosti. Jen jedna věc jí kalila radost, a to, že ji manžel doposud nepředstavil svým rodičům. Ani nevěděla, jsou-li ještě naživu, nebo nikoliv. Bylo jí také divné, že nikdy naživo neviděla genitálie svého manžela. Intimnosti se u nich v ložnici odehrávaly pod rouškou naprosté tmy. Jediné, čeho si všimla, byla velká ňadra jejího manžela. Ten tento hendikep vysvětlil jako hormonální poruchu, čemuž novomanželka neměla důvod nevěřit.

Nemilé překvapení tchyně

Jednou přišla matka novomanželky na návštěvu k mladým a nechtěně přistihla svého zetě v koupelně celého vyslečeného. Byl to pro ni šok, protože nic nenaznačovalo, že se jedná o mužskou postavu. Zeť byl ve skutečnosti ženou. Anaf musel kápnout božskou a přiznat se k podvodu, který na Indonésance udělal.

Fotografie: Pexels

Já to poženu až k soudu

Novomanželka se rozhodla jednat a celou záležitost s podvodem dát k soudu. Nemohla Anafovi odpustit, že ji nechal deset měsíců žít v domnění, že je vdána za muže. Cítila se tak ponížená, jak ještě nikdy ve svém životě. Její sen o šťastném manželství s lékařem se rozplynul. Soud nakonec odsoudil „manžela“ jen za padělání dokumentů o lékařském vzdělání.

Zdroj: Novochag