Společný nájem platí sám už rok. Netuší však, že ho jeho partnerka celou dobu tahá za nos

Fotografie: Depositphotos

V každém vztahu je nejdůležitější důvěra a respekt. Celoroční lež a veřejné přiznání je možná znamením pro zásadní změnu. Nebo taky ne.

Pokud se mladý pár rozhodne pro společné bydlení, znamená to jisté posunutí jejich vztahu na další úroveň. Vzdají se své absolutní svobody a samoty, protože v té chvíli věří, že je to správné a nejlepší rozhodnutí. Pokud někoho milujeme, chceme s ním přirozeně trávit co nevíce času. Společné bydlení bývá často i zkouškou, zda se vztah ubírá správným směrem a zda fungují oblasti důvěry a tolerance. Ne vždy je ale tato situace tak přímá. Co když jeden ze vztahu hraje nefér?

Fotografie: Unsplash

Velké přiznání na TikToku

Jaynee nedávno na svém TikToku uveřejnila krátké video s přiznáním. Těžko soudit její čin, který je přinejmenším dost nepochopitelný. TikTok je sociální síť, která umožňuje pomocí aplikace sdílet s ostatními uživateli svá krátká videa. Objevují se zde různá taneční videa, videa nabízející návody pro širokou škálu uživatelů a videa, která byste raději asi ani neviděli.

Fotografie: Pexels

Podle informací z bulvárního deníku The Mirror vyvolala mladá žena kontroverzní diskusi ihned poté, co na svém profilu uveřejnila nové video. „Myslíte si, že se zblázní, až na to přijde?“ Takto Jaynee upoutala popiskem u videa. Názory na její příspěvek se liší, přesto se ale stal velmi populárním a pokud měl sloužit zviditelnění Jaynee, dozajista svůj účel splnil.

Dokázala lhát celý rok

Jaynee a její přítel se na svou současnou adresu přestěhovali přibližně před rokem. Nájem a veškeré ostatní účty spojené s bydlením vždy obstarával její přítel. Pokud by tato skutečnost byla na vzájemné dohodě obou partnerů, zdála by se být v pořádku. Jednal by ale přítel stejně, kdyby věděl celou pravdu? Jaynee je totiž majitelkou jejich domu více než pět let!

Fotografie: Freepik

Platí nájem a všechny ty velké účty. Neví, že jsem majitel a že mi to tu patří už 5 let. Takže jeho vklady jdou přímo na můj účet,“ vysvětluje v krátkém videu Jaynee. Její příspěvek byl velmi kritizován v mnoha komentářích. Mnozí jsou toho názoru, že mladá žena svého přítele celý rok podváděla. Někteří se ale přiklánějí k názoru, že vlastnictví nemovitosti s sebou nese i nemalé náklady, takže peníze nebyly zcela určeny pro vlastní potřebu Jaynee. Ke kterému názoru se asi připojí její přítel?

Zdroj: The Mirror