Mstitelka podváděných žen loví na internetu nevěrníky. Nemá s nimi nejmenší slitování

Fotografie: Depositphotos

Bojovnice za podváděné ženy. Mladá modelka se toho opravdu nebojí. S nevěrníky nemá slitování. Proto svádí muže na internetu a když se chytí, nahlásí jejich nevhodné chování jejich manželkám.

Někteří ji označují za pokrytce. Ona se však za své jednání nestydí. Naopak. Jejím motivem je údajně ochrana žen před nevěrou a přenosem pohlavních chorob. I když chápe, že ne každý chce o nevěře partnera vědět, je to podle ní v konečném důsledku nejlepší řešení. Navíc se prý zaměřuje na ty muže, jejichž chování je podle ní skutečně odporné.

Nemůže nevěrné muže vystát

Sarah Beaudet je 23letá modelka z Kanady, která na většině sociálních sítí vystupuje pod jménem Vanessa Riley. Podvádění rozhodně nebere na lehkou váhu. Magazínu Daily Star řekla: „Jednám především ve chvíli, kdy narazím na obzvlášť odporný profil a cítím opravdové znechucení kvůli nedostatku soucitu, který daná osoba má se svou partnerkou.“ Celkem tak zatím manželkám nahlásila už pět nevěrníků.

Příkladem pro ni opravdu nechutného jednání byl muž, jenž má invalidní manželku. Na sociálních sítích hledal nějaké povyražení a ve svém inzerátu napsal: „Ženatý muž hledá ženu, která chce nevěrného manžela pro zábavu. Pracuji a mám auto. Moje žena je invalidní a já nedostávám to, co potřebuji. Nehledám mnoho žen, jen tu pravou pro mě.“

Manželka nevěrníka jí upřímně poděkovala

Tento sobecký inzerát ji nenechal klidnou. Dala si tu práci, aby se dopátrala jeho manželky a poslala jí pak veškeré informace o jejím muži, které našla. Manželka tak sama viděla, jakým způsobem její muž loví ženy na internetu. Poslala pak Sarah zpětnou vazbu, v níž jí za její upozornění poděkovala. Sarah jí pak navrhla pár tipů, jak na danou situaci reagovat.

Ovšem ne všechny ženy jsou vděčné, že se o jednání svých mužů dozvědí, a tak na ni jsou nepříjemné. Z toho si však Sarah nic nedělá, ví, že je to prvotní emotivní reakce, kterou později přehodnotí. Podle ní je důležité chránit ženy před tímto jednáním, a potažmo je tak ochránit i před pohlavními chorobami, jež často mohou vést i k neplodnosti a jiným zdravotním problémům.

Fotografie: Freepik

Za své jednání sklízí jak potlesk, tak i velkou kritiku. Mnozí jí vyčítají, že s muži flirtuje, údajně se tedy sama chová dost pokrytecky. Ona se brání, dle ní je flirtování bez fyzického kontaktu úplně jiná kategorie, než když s někým skutečně „vlezete do postele“. A to všichni odhalení nevěrníci dělali nebo měli v plánu udělat. Spanilá jízda této bojovnice za práva podváděných žen tak i nadále pokračuje. Každý nevěrník by se tak měl mít na pozoru a této mstitelce se vyhnout obloukem.

Zdroj: Fumara