Kvůli poslednímu přání své bývalé přítelkyně opustil současnou ženu. Nelehké rozhodnutí v nezáviděníhodné situaci

Fotografie: Depositphotos

Svůj opravdu zvláštní příběh sdílela jedna žena na internetu. Připadala si jako blázen a chtěla od ostatních slyšet, jak by se zachovali, pokud by byli na jejím místě.

Život nás někdy zavede do zvláštních až bizarních situací, o nichž často nevíme, co si myslet a jak na ně vlastně reagovat. Tato žena se svěřila s tím, že ji opustil její vlastní manžel. Nebylo to však proto, že by si nerozuměli nebo by si našel jinou ženu. Jednoduše se rozhodl, že splní poslední přání své bývalé přítelkyni, která umírá.

Jeho bývalá mu oznámila, že umírá

Olivia žije s Sebem už několik let a vždy považovala jejich manželství za spokojené. Smířila se i s tím, že Seb udržuje přátelství se svou bývalou přítelkyní Tanyou. Vždy ji plně ujišťoval, že ji považuje pouze za kamarádku a nechová k ní žádné romantické city. A zdálo se, že se v tomto směru Olivia opravdu nemusí znepokojovat.

To však pouze do chvíle, než mu jednoho dne Tanya zavolala a oznámila mu zdrcující zprávu. Má rakovinu prsu v posledním stádiu a před sebou jen pár měsíců života. Pro Seba to byl velký šok a neubránil se pláči. Slíbil Tanye, že ji podpoří, jak jen to bude možné. A ona jeho nabídky využila. Jediné, co si přála, bylo, aby s ní strávil její poslední týdny života právě on.

Manžel se sbalil a přestěhoval se k ní

Ke jejímu velkému překvapení Seb na žádost bývalé přítelkyně nakonec přistoupil, sbalil si své věci a přestěhoval se k ní. Potíž byla v poměrně velké dojezdové vzdálenosti a bylo jasné, že se s Olivií rozhodně bude moci vídat jen málo. Ujistil ji, že kdykoliv bude mít chvíli, bude za ní jezdit. Teď však musí být s bývalou přítelkyní, která ho potřebuje – a to by prý Olivia měla pochopit.

léčba rakoviny
Fotografie: Freepik

Olivia se svému muži od té doby vyhýbá. Cítí se zrazená, ale zároveň ji trápí, že je možná ona ta sobecká, která žárlí na umírající ženu. Stále tápe v tom, jaké city její manžel k bývalé přítelkyni opravdu chová. Nevěří však, že by ji s ní podvedl, a někdy se tak přiklání spíše k variantě, že její muž to opravdu cítí jako povinnost, být v nejtěžších chvílích s blízkou kamarádkou a podpořit ji.

Neví, jestli se zbaví pocitu zrady, který cítí

Ať přemítá, jak chce, nedokáže se ubránit pocitu zrady a uvažuje o rozvodu. A i když se Seb jednoho dne zase vrátí, má pocit, že přes tohle se už nedokáže přenést. Snaží se to chápat a ví, že Seb považuje Tanyu a její rodinu téměř za svou. Chodili spolu mnoho let a mají mezi sebou silné pouto. Zdá se však, že Tanya Seba stále miluje, přestože to byla tehdy ona, která ho podvedla, a tím jejich vztah skončil.

Komentující se Olivii snažili podpořit, zároveň se však většina domnívá, že by se s Sebem měla rozvést. „Myslím, že tvůj manžel svým rozhodnutím ukázal své skutečné city,“ zněl jeden z komentářů. Někteří lidé také spekulovali o tom, jestli Tanya vše nenarafičila, aby si Seba přetáhla zpět. A věděla, že si musí vymyslet něco opravdu vážného. Jak to celé dopadne, ukáže teprve čas. Tady je opravdu každá rada drahá. Co byste na Oliviině místě dělali vy?

Zdroj: YourTango