Myslela si, že je blázen, ale opak byl pravdou. Žena přistihla svého snoubence při nevěře v den jejich plánované svatby

Fotografie: Freepik

Nelehkým obdobím si prošla mladá básnířka, která přistihla svého snoubence při nevěře. Potvrdila si, že ji její šestý smysl nezklamal.

Nevěra je stará jako lidstvo samo. Mnoho lidí je od přírody žárlivých, ale často jsou jejich podezření bezdůvodná a samotná žárlivost tak může být důvodem k rozchodu. V tomto případě se však nevěra prokázala. Aby byl příběh ještě zajímavější, k odhalení došlo v den, kdy se původně měla se svým snoubencem brát.

Svůj příběh sdílela na TikToku

Kirsten Morgen se na svém TikTok účtu podělila o příběh své nešťastné lásky. Pár spolu chodil čtyři roky a v březnu 2017 se zasnoubili. Datum svatby bylo stanoveno na 30. září. Jak se svatba blížila, v Kirsten začalo klíčit podezření, že ji její snoubenec podvádí. Měla pocit, že má až příliš blízko k jedné kolegyni z práce.

Uhodila na něj a chtěla se dozvědět pravdu. On jí však ujistil, že žádný poměr nemá. Dokonce jí řekl, že je blázen, pokud ji něco takového vůbec napadlo. Kirsten se téměř nechala přesvědčit a skutečně začala pochybovat, jestli se nezbláznila. Všichni v okolí i rodina ji ujišťovali, že je vše v pořádku a ať se hodí do klidu a neřeší hlouposti.

Šestý smysl ji nezklamal

Jenže červíček pochybnosti v ní stále hlodal. Cítila, že něco není v pořádku, a tak jí snoubenec navrhl, že mohou svatbu odložit a zapracovat na vzájemné důvěře, pokud mu nevěří. A Kirsten souhlasila. Pět dní před svatbou termín posunuli a Kirsten se ulevilo. Jenomže ne na dlouho. Pár dní na to se její podezření potvrdilo v celé své kráse.

Fotografie: Freepik

Kirsten za své peníze koupila dům, ve kterém chtěli po svatbě společně bydlet. Ona však zatím byla stále u rodičů a do domu šla ten den zcela náhodně. Když vstoupila dovnitř, uviděla svého nahého snoubence. Ten byla zmatený a ptal se jí, co tam dělá. Kirsten se rozhlédla a podle páru dámských bot okamžitě poznala, že je tam s kolegyní z práce.

Vlastní dům si ještě musela vybojovat

Celou situaci musela přijet řešit policie. Kolegyně byla vdaná žena, ale policistům řekla, že chce od manžela odejít. Kirsten se později dozvěděla, že měli poměr už několik měsíců, tedy dávno předtím, než Kirsten začala svého snoubence vůbec podezřívat. Celá tato nepříjemná událost se stala v den, kdy měla proběhnout jejich svatba.

Jakkoliv ji celá událost ranila a šokovala, nakonec přiznala, že se jí vlastně velmi ulevilo. Zjistila, že není tak úplný blázen, jak se jí neustále snažil její milý namluvit. Pro Kirsten to byla zrada a definitivní konec. Řekli byste, že by si její snoubenec měl sypat popel na hlavu. To se však vůbec nestalo, naopak, Kirsten musela ještě téměř rok bojovat o vlastní dům.

Fotografie: Freepik

Milenka se vrátila zpět k manželovi. Kirsten chtěla dům prodat, to však její snoubenec kategoricky odmítal. Dokonce si za pár týdnů do domu přivedl další milenku, spolu s její matkou a psem. To byl pro Kirsten vrchol. Prodala zásnubní prsten, aby měla na právníky a mohla celou situaci vyřešit. Tahanice trvaly téměř rok, ale nakonec Kirsten vyhrála a přestože to pro ni bylo těžké období, odnáší si cennou zkušenost do budoucna.

Zdroj: YourTango