Nevěra podle znamení zvěrokruhu. Co můžete čekat od svého partnera?

Fotografie: Freepik

Určovat věrnost podle znamení může znít zvláštně, ale je tomu skutečně tak. Po přečtení již budete vědět, s kým si raději nezačínat.

Nezáleží na tom, zda jste muž, nebo žena. Tento přehled platí naprosto pro každého, nehledě na pohlaví. Na základě údajů od astrologů jsou v dnešním článku rozebrána všechna znamení a na úplném konci můžete zjistit, které z nich je nejvíce nevěrné. Možná byste to do daného znamení netipli, a nebo možná znáte někoho, na koho to naprosto sedí.

Nejvěrnějším znamením jsou Štíři

Tohle je celkem velkým překvapením. Tolik atraktivní a charismatický Štír se skutečně stal tím nejvěrnějším znamením celého zvěrokruhu. Musíme tedy uznat, že to není jeho ušlechtilostí, ale spíše tím, že nevidí důvod hledat nového milence, když je aktuální stále „funkční“. Přesto ale gratulujeme!

Kozoroh následuje mozek, nikoliv srdce

Kozoroh je ten typ člověka, co nemá důvod podvádět kvůli citům nebo potřebě adrenalinu, jelikož tomu jednoduše nerozumí. Proč by někdo riskoval vše, co s někým vytvořil, pro pár krásných chvilek, které si užije jinde? Kde je v tomto chování logika? Nikde.

Fotografie: Pixabay

Býk stojí nohama pevně na zemi

Býk potřebuje mít vše v rovnováze a v pořádku. Ke štěstí mu stačí teplá večeře a sledování televize s kočkou na klíně, zatímco se v troubě pečou koláče. To má tohle všechno ztratit kvůli nějakému románku, ze kterého ve výsledku nemusí nic být? A i kdyby, opakovat celý proces seznamování až po svatbu je pro něj prostě zbytečné a nejisté.

Fotografie: Pixabay

Vodnář si na nic nehraje

Jakmile cítí, že je s něčím nespokojený, řekne to nahlas. Pokud se problém kvůli jakékoliv příčině nedá vyřešit, jednoduše vztah opustí. Vodnáře nevěry nelákají z více důvodů. Jedním je morální hledisko a druhým je, že ho nebaví lhaní a hry na „schovávanou“, kdy si musí hlídat každý krok, aby nebyl odhalen.

Pro váhy je nevěra moc náročná

Váhy, jak už z jejich pojmenování plyne, jsou velmi nerozhodné. Než by se do tak zásadního rozhodnutí pustily, museli by zvážit všechna pro a proti. Mezitím jim však většinou „ujede vlak“ a ony zjišťují, že by to stejně asi nechtěly.

Fotografie: Pixabay

Panny se do tohoto seznamu moc nehodí

U tohoto znamení je to trochu složité. Věc se má tak, že se jejich věrnost nedá přesně definovat, jelikož je to u nich půl na půl. Ve výsledku je to ovšem naprosto irelevantní, jelikož i kdyby toto znamení mělo 5 sexuálních partnerů zároveň, stane se jedna ze dvou věcí. Nikdy by se na to nepřišlo a kdyby zázrakem ano, Panna z toho vyjde jako nevinný chudák. Opravdu – zkoušeli jste se někdy hádat s Pannou?

Fotografie: Pixabay

Ryby se drží jen svých myšlenek

Ryby jsou nevěrné každý den. V průměru třikrát denně, ale najdou se tak vášnivé, které to dokážou i tucetkrát. Zásadní ovšem je, že se jedná pouze o jejich fantazie, které si promítají v představách. Co se týče reálného světa, málokdy se jim stane, že by se své velké lásce rozhodly zahnout.

Problém Lva spočívá v jeho egu

Jakmile bude se vším spokojen, nemá sebemenší důvod k nevěře. To znamená, že dokud ho budete dostatečně chválit a uctívat, k ničemu nedojde. Jenomže to funguje tak trochu jako droga a míra obdivu se nedá od jednoho člověka zvyšovat do nekonečna. Lev si dříve či později uvědomí, že obdiv od dvou osob je lepší než od jedné. A od tří je to ještě lepší než od dvou. A takto se to postupně zvyšuje…

Fotografie: Pixabay

Blíženci se nechtějí nechat zkrotit

Pro ně věrnost nemá moc velký význam. Vlastně spíše žádný. Základním pravidlem jejich celého bytí je „K čertu s pravidly!“, a tak to vypadá i v osobních vztazích. Oni zkrátka netolerují žádná omezení a už vůbec v jejich osobním životě. Pokud vás budou podvádět, téměř nikdy to nebude s pravidelným milencem.

Raci mají andělskou tvář, ale ďábelské úmysly

To je již druhé překvapení v jednom článku. Raci se s vámi budou seznamovat velmi stydlivě a romanticky. Jsou to klidné, plaché, jemné a velmi rodinně založené duše, které si stejně tiše, stydlivě a romanticky chodívají užívat i jinde. Možná takto obnovují rovnováhu vesmíru, jelikož i Raci by měli mít nějaké nedostatky.

Fotografie: Pixabay

Berani se ženou za neexistujícím

Beran nepotřebuje „jen“ to nejlepší, on chce něco dokonalého. Problém je v tom, že jakmile ten vysněný ideál najde, dívá se na něj tak dlouho, až nějaké ty nedostatky přeci jen objeví. To je pro něj jasná stopka, a tak začíná s hledáním od začátku. Klidně ještě před tím, než vůbec dojde k rozchodu.

Fotografie: Pixabay

Střelec je prostě neuvěřitelný

Tak, a máme „vítěze“ soutěže „věrnost podle znamení“! Střelec je oficiálně tím nejvíce nestabilním a nejméně věrným znamením zvěrokruhu. K tomu, abyste jeho prvenství pochopili, je potřeba se zamyslet. Schválně, jestli víte, proč má za život alespoň 5 až 6 svateb? Není to proto, že by jeho druhá polovička nevydržela neustálé nevěry, ale proto, že je pro něj nudné celý život podvádět stejnou osobu. To mluví za vše.

Zdroj: YourTango