Slavné celebrity, které považují svá botoxová vylepšení za přešlap. Vrásky jsou prý známkou smíchu

Fotografie: Freepik

Tlak na dokonalý vzhled i v pozdějším věku je všudypřítomný, a to obzvlášť pohybujete-li se v záři reflektorů. Některé známé ženy však trendu plastik dokázaly říci ne.

Všechny mají s plastickou operací zkušenost a všechny mají důvod, proč už do žádné další nepůjdou. Podívejte se na celebrity, které zjistily, že plastiky páchají více škody než užitku. Pochopily, že zachovat si svůj přirozený vzhled a zůstat tak věrné tomu, kým skutečně jsou, je pro ně mnohem důležitější než vypadat dokonale a bez vrásek.

Jamie Lee Curtis

Této sympatické herečce je dnes 64 let a plastickou operaci podstoupila jen jednou, a to před mnoha lety. Zjistila však, že toto v jejím případě rozhodně nebude fungovat. Naopak, stala se kritičkou těchto umělých zásahů do přirozeného vzhledu a současný trend, který je ještě více posilován sociálními sítěmi a filtrováním fotografií, je jí naprosto cizí. „Jakmile si jednou pokazíte obličej, už to nemůžete vrátit,“ říká zastánkyně přirozené krásy. A sama dokazuje, že i bez plastik můžete vypadat stále velmi přitažlivě.

Jessica Simpson

Ve svých 42 letech je zástupkyní spíše mladší generace a nemá zatím potřebu na sobě něco vylepšovat. Podlehla jen jednou, když zatoužila po výraznějších rtech. Z výsledku však byla zklamaná. Její rty jí připadaly nepřirozené a falešné. Naštěstí se trápila jen 4 měsíce, poté se její rty vrátily do původní podoby. Na žádné další úpravy už se rozhodně nechystá.

Melanie Griffith

Dnes 65letá herečka udělala přešlap, kterého dodnes lituje, již před 20 lety. Tehdy si nechala aplikovat několik výplní ve snaze svůj obličej omladit. Sama zase tak velkou změnu nevnímala, ale okolí jí dávalo jasně najevo, že už nevypadá jako dříve. Melanie pak podlehla zoufalství a našla si jiného lékaře, po němž chtěla, aby ji výplní zbavil. Její tvář už však nikdy nevypadala jako dřív.

Fotografie: Depositphotos

Gwyneth Paltrow

Oblíbená Gwyneth Paltrow podlehla „bezvráskovému“ šílenství v době, kdy si procházela krizí středního věku. Bylo jí 40 let, když si nechala aplikovat botoxové injekce na vyplnění vrásek. Dnes 50letá herečka vzpomíná, jak to bylo strašné. Měla jedno oko výš a podle jejích slov vypadala opravdu hrozně. Naštěstí i tato procedura je pouze dočasná, a tak po několika měsících efekt zmizel. Znovu se na něco podobného nechystá.

Jennifer Grey

Ta na svoji plastiku nikdy nezapomene. Kvůli ní totiž přišla o hvězdnou kariéru. Všichni ji známe jako Baby z Hříšného tance. Tehdy se stala hvězdou. Když v roce 1989 podstoupila plastiku nosu, její jedinečná krása se vytratila jako pára nad hrncem. Stala se z ní tuctová kráska, kterých po Hollywoodu běhají tisíce. „Vešla jsem na operační sál jako celebrita a vyšla anonymně. Vždy budu tato kdysi slavná herečka, kterou nikdo nepozná kvůli plastice nosu.“

Courteney Cox

Monika z Přátel si s plastickými procedurami opravdu vyhrála a na jejím obličeji je to znát. Touha po dokonalosti ji na sál zavedla hned několikrát. Přiznala však, že výplně na ní tedy rozhodně nevypadaly dobře. Měly silný vliv na pohyblivost jejího obličeje a podle svých slov „vypadala divně“. Podstoupila tak další proceduru, během níž jí byly výplně odstraněny.

Cameron Diaz

Podle svých slov podstoupila pouze botoxové injekce. A ty jí nesedly. „Změnilo to můj obličej tak zvláštním způsobem, že jsem si říkala, že takhle nechci vypadat,“ uvedla k této proceduře. Více ji děsí představa dívat se na obličej, který jí nepatří, než na vrásky od smíchu, jež na sobě miluje. „Hádej, co to znamená, celý život jsem se usmívala. Miluji život. Jsem šťastná. Nemám s tím problém.“

Fotografie: Depositphotos

Jane Fonda

Žijící legenda vypadá ve svých 84 letech neuvěřitelně. Přiznala, že podstoupila facelift, ale pak už se k němu nikdy nevrátila. Nechtěla totiž vypadat zkresleně. Za svůj úžasný vzhled tak vděčí celoživotnímu zdravému stylu a pravidelnému cvičení. Zdá se, že za plasticky dokonalý vzhled se platí pocitem, který není úplně příjemný. Sice vypadáte dobře, ale prostě to nějak nejste vy. To tyto ženy nedokázaly překonat a plastickým procedurám už se vyhýbají.

Zdroj: Brightside