Ženě se zdál její zásnubní prstýnek příliš levný. Tím, co následně udělala, své přátelé neuvěřitelně zklamala a odhalila svou pravou tvář

Fotografie: Depositphotos

Zásnubní prsten je pro většinu žen více než jen šperk a každá chce mít ten nejhezčí. Ale asi žádná si nezjišťuje jeho opravdovou cenu.

Zásnubní prsten je jakoby takový symbol závazku, že se velmi brzy vdáte a budete denně sdílet život vedle svého manžela. Prsten je velkým symbolem lásky, který muž nabízí ženě svého života. Ženě z dnešního příběhu se její prsten zdál příliš malý a levný, ale když jeho účtenku sdílela na sociálních sítích, názory uživatelů ji trošku vyděsily.

Koupil jí docela levný prsten

Mladík nabídl svojí snoubence sice krásný, ale ne moc drahý prsten a to ji trošku naštvalo. Ihned si našla účtenku od prstenu a sdílela ji na sociálních sítích, kde jí ostatní uživatelé opravdu nepochopili. Přece by neměla řešit, kolik stojí, důležité je, že si ji muž chce vzít. Muž vybral prsten z bílého zlata osazený solitairovým diamantem.

Fotografie: Pixabay

Ze začátku byla nadšená, moc se jí prsten líbil, takže ihned řekla „Ano“. Jakmile však měla prsten nějakou dobu na ruce, začala přemýšlet, jestli opravdu není až moc obyčejný. Své zklamání odůvodnila tím, že je její snoubenec obvykle velkorysý a vydělává si velice dobré peníze, takže čekala něco víc.

Uživatelé internetu jí připomněli pár věcí

Žena si myslela, že s ní lidé na internetu budou soucítit a pochopí, proč je naštvaná. Bohužel, ti na ni byli spíše ostří a víceméně jí připomněli pár věcí. Například to, že náklady na prsten jsou na každém člověku, nejdůležitější ale je, že s ní její snoubenec chce strávit zbytek života. Kdyby řekla, že styl prstenu se jí nelíbí, bylo by to trošku pochopitelné, ale když mluví jen o ceně, vypadá to, že jde pouze po penězích.

Fotografie: Pixabay

Jak vybrat správný prsten

Cena zásnubního prstenu může opravdu vyšplhat do velkých výšek. Hodně důležité tedy je, promyslet si, kolik peněz do prstenu chcete investovat. Podle výzkumu si více než 56 procent žen myslí, že je lepší malý drahokam, než nějaký hodně extravagantní.

Fotografie: Pixabay

Pokud je nevěsta spíše introvertní a diskrétní, je lepší se velkým kamenům vyhnout. Také byste měli věnovat pozornost tomu, jestli má radši stříbro nebo zlato. Všechno je jen o rozumném uvážení, není na tom nic složitého.

Zdroj: Olastifora