Ženy narozené v těchto 3 znameních zvěrokruhu je těžké potěšit. Patříte mezi ně?

Fotografie: Freepik

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme narozeni, říká mnoho o naší osobnosti. V případě žen dokáže dokonce určit, které z nich jsou v požadavcích na partnera náročnější.

Některé ženy mají na své muže vysoké nároky, je složité se jim zavděčit a mnohdy se nám to nepovede ani jednou za celý život. K těmto povahovým rysům mají určitá znamení zvěrokruhu sklon. Zjistěte, jestli k nim patří i Vaše vyvolená. Můžete si tak odpustit zbytečné snažení.

Co ženy očekávají od mužů

Značkové oblečení, drahé restaurace, luxusní auto a vysoká životní úroveň – to je jen část věcí, které některé ženy od svých partnerů ve vztahu očekávají. Existují znamení zvěrokruhu, které si na tento luxus opravdu potrpí, a obyčejným fast foodem a prstýnkem z pouti se jim tak nezavděčíte. Může to být způsobeno přehnanou touhou po perfekcionismu, nebo tím, že jsou až moc zasněné a jejich představy jsou mimo realitu. Přesto ale mají vysoké nároky a je velmi obtížné jim vyhovět.

Jedním z nejvíce zasněných znamení zvěrokruhu je Ryba. Často jsou to ženy, které jsou uzavřené sami do sebe a pro své okolí jsou jednou velkou neznámou. Pro někoho je jejich dobývání výzvou, jiného ale může tato uzavřenost přímo odradit. U žen tohoto znamení je velmi složité odhadnout, co se jim doopravdy honí hlavou, a i když navenek působí ve vztahu spokojeně, ve skutečnosti to tak být nemusí. Mají velký sklon si svého partnera idealizovat a pokud představě dokonale neodpovídá, začínají hledat v jiných vodách. 

Perfekcionismus, ale i nikdy nekončící nerozhodnost

Mezi další záhadné znamení se řadí Váhy. Rozdíl mezi nimi tkví hlavně v tom, že zatímco Ryby si potrpí na emocionální stránku partnerství, ženy ve znamení Vah preferují hmotné statky. Mají velmi vytříbený vkus a vzhled je první věc, které si všímají. Velmi dbají na eleganci, pozorují, jak se ostatní oblékají a jak se chovají ve společnosti. Jejich hlavním rysem, který se odráží i v partnerství, je jejich nerozhodnost. Váhy vždy zvažují možnosti a pokaždé mají pochybnosti o tom, jestli byla jejich volba ta nejlepší.

Fotografie: Pexels

Posledním komplikovaným znamením jsou Panny. Jedná se o ženy, které chtějí mít vše perfektní. Jejich typickým charakteristickým rysem je panovačnost. Ženy v tomto znamení Vás mohou velmi jednoduše zmást. A to převážně proto, že ze začátku vztahu je s nimi vše harmonické, projevují vášeň a porozumění. Postupně však ve svých nárocích přitvrzují a je velmi těžké s nimi zvládnout držet tempo a zavděčit se jim.