Znamení zvěrokruhu, která nikdy nedodrží slovo. Nevěřte jim, dávají jen plané sliby

Fotografie: Depositphotos

Na některé lidi se v životě jednoduše nedá spoléhat, a proto byste se měli pokusit jim vyhýbat nebo alespoň nevěřit všemu, co říkají. Lež a nespolehlivost jsou totiž základními znaky jejich povahy.

Mít kolem sebe pravé přátele je pro člověka jednou z velmi důležitých věcí v životě. Pokud se máte na koho spolehnout a víte, že jistým lidem můžete věřit, máte ve společnosti vcelku vyhráno. Nezáleží na tom, zda kolem sebe máte 3 nebo 10 pravých přátel. Důležité je to, že se máte na koho obrátit. Lhářům byste neměli věnovat příliš času – a existují znamení zvěrokruhu, pro něž jsou faleš a lži typické.

Beran chce za každou cenu dosáhnout svého

Pokud znáte někoho, kdo se narodil v tomto znamení, pravděpodobně se s tímto člověkem dobře povídá. Berte však v potaz to, že Berani řeknou téměř cokoliv, jen aby dosáhli toho, co chtějí oni. Nezáleží jim na tom, co chcete vy, jelikož pro ně mají přednost vždy jejich zájmy. V případě, že by jim něco nešlo podle plánu, nebudou váhat v tom, aby lhali nebo manipulovali.

Fotografie: Freepik

Jejich taktika je taková, že vám budou slibovat vše, co by pro vás bylo dobré. Nikdy však tyto sliby nedodrží. Bohužel na jejich taktické chování přijdete až později, ale to už Berani získají to, co chtěli, a bude jim vcelku jedno, zda vaše přátelství vydrží. Pokud se ho pokusí zachránit, vždy to bude pouze pomocí planých slibů.

Blíženci jednají velmi impulzivně

Toto znamení se vyznačuje tím, že Blíženci velice rádi mluví. Pokud mají nějaké plány, většinou vzniknou impulzivně a poté jsou nedočkaví s tím, aby plány naplnili. Blíženci bývají nedůslední a zároveň nezodpovědní. Své jednání nikdy nepromýšlí předem, ale pokud někomu vypráví o svých plánech, vždy působí velice důvěryhodně. Po chvilce však zapomenou na to, co říkali. Jestliže někdo věří jejich plánům, může si být jist, že se ve většině případů nenaplní a nic se nestane.

Raci vždy slibují to, co nedokážou splnit

Někteří lidé jednoduše velice rádi slibují hodně věcí, ale později zjistí, že je nemožné je splnit. Týká se to především Raků, kteří nemají reálný pohled na svět a jsou to velcí snílkové. V životě se řídí emocemi a tím, jaká je jejich momentální nálada. Od Raka si raději držte odstup a pokud vám něco začne říkat, nikdy to neberte příliš vážně.

Zdroj: MagiaOnet