Temperament podle znamení zvěrokruhu

Fotografie: Freepik

Speciálně pro vás jsme připravili tak trošku sexy horoskop. Zjistěte temperament svůj i svého partnera.

Vždy je dobré vědět, co o vašem temperamentu řekne vaše znamení zvěrokruhu. Pokud máte přítele nebo manžela, není od věci znát i jeho temperament. Tyto znalosti můžete využít ke zlepšení vašeho vztahu. Není špatné zjistit temperament i u člověka, se kterým jste se právě začali vídat. Pokud máte ještě příležitost, je dobré vybrat si partnera, se kterým se k sobě hodíte.

Beran

Berani milují jakékoliv experimenty. Všechno, co je nové, je pro ně vždy příjemné. Na druhou stranu je velice lehce ovládne žárlivost a vlastnictví. Proto se vždy vracejí ke svému starému vztahu. Ženy tohoto znamení si dovolují více než muži. Ve výsledku je jejich sexuální život rozmanitější a šťastnější.

Fotografie: Pixabay

Býk

Býk si potřebuje ke šťastnému životu vytvořit a najít svůj ideál. A když ho najde, tak si ho ihned přivlastní. Je někdy hodně obtížné ho přesvědčit, aby udělal jen to, co ještě nepřesahuje hranice. Nikdy nebude chtít svou drahou polovičku někomu dát.

Blíženci

Komunikace s Blíženci bývá vždy opravdu zábavná. Vždycky vám totiž dokážou nabídnout něco neobvyklého. Nemají rádi normální, obyčejné vztahy, protože je to nudí. Často hledají hlavně fyzickou blízkost, a proto veškerá jejich přátelství končí buď jednostrannou, nebo oboustrannou láskou.

Fotografie: Pixabay

Rak

U Raků je na prvním místě vybudovat velkou a silnou rodinu. Ale také jim není lhostejný sex, chtějí vyzkoušet všechno. To je ten důvod, proč někdy podvádí svého partnera. S věkem jim bude libido narůstat a budou od svých partnerů vyžadovat, aby jejich potřeby uspokojili. A to je pro dlouholetý pár opravdu dobré.

Lev

Lvi se moc rádi koukají, a proto milují striptýzové kluby. Také se rádi oddávají erotickým hrám. Muži ví, jak spojit romantiku s vulgárností, a ženy zase vášeň s praktičností.

Fotografie: Pixabay

Panna

Panna o sobě pochybuje, není si jistá, jestli je sexuálně atraktivní. V lásce jsou Panny stydlivé a zdrženlivé. Pokud po nich partner vyžaduje něco neobvyklého, budou sice souhlasit, ale nebude to pro ně moc příjemné. Na druhou stranu, když už se Panny odvážou, mají rády mučení a tvrdší sex.

Fotografie: Pixabay

Váhy

Váhy milují experimenty, ale nějak často je nevyhledávají. Jsou to lidé, kteří lásku chápou jako umění, jsou estetičtí. Vždy používají ochranné pomůcky, protože jim nejvíc záleží na jejich zdraví. Mohou hrát hry, v nichž se „proměňují“ v osobu opačného pohlaví.

Štír

V posteli se chovají jako Berani, rádi experimentují a dokážou si užít i neobvyklý sex. Ale na rozdíl od Beranů je jejich temperament o něco klidnější, a to mnohem víc, než se na první pohled zdá. Muži tohoto znamení jsou klidnější než ženy. Ženy totiž chtějí sex vždy, v jakémkoli prostředí, v jakoukoli hodinu.

Fotografie: Pixabay

Střelec

Střelci jsou vášniví milenci, kteří chtějí vyzkoušet všechno. Nudistická pláž pro ně není žádný problém. Na druhou stranu chce většina Střelců založit rodinu a žít spokojený rodinný život. Vše, co souvisí s láskou, dává Střelcům sebevědomí a energii.

Kozoroh

Kozorozi jsou docela nudní, nehledají žádné dobrodružství a celý život dokážou být věrní jen jedné osobě. Takoví jsou muži i ženy. Muži jsou sice nudní, ale v rodině zodpovědní, rozumní a dobří.

Fotografie: Pixabay

Vodnář

Muži a ženy ve znamení Vodnáře mají rozdílné postoje k lásce. Mužské pohlaví chce zažít spoustu dobrodružství a milostných vztahů. A dívky na druhou stranu potřebují vášnivou lásku. Ale oba nedávají svým partnerům to, co slibují.

Fotografie: Pixabay

Ryby

Ryby jsou nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Výsledkem toho je, že obě pohlaví mají většinou neformální partnery. Nejvíc touží po velké a spokojené rodině, aby mohli vést normální rodinný život.

Zdroj: Allure