Rozvod podle astrologie. Která znamení zvěrokruhu se rozvádějí nejčastěji a proč?

Fotografie: Freepik

Znamení zvěrokruhu může ukázat, zda jsou někteří jedinci náchylní k větší rozvodovosti. Někteří jsou divocí, jiní si rádi zaflirtují.

Spousta lidí nevěří na dopad astrologie na naše životy, přesto si ale čtou horoskopy v různých časopisech, aby byli připraveni, co je v nadcházejících dnech čeká – ať už vážně, nebo z legrace. Určitá část nás si vždy bude říkat: „Co kdyby to byla pravda.“ Nejvíce nás vliv hvězd zajímá především v milostném životě. Mohou znamení zvěrokruhu ovlivnit trvanlivost našich vztahů? Ukazuje se, že ano. Zde jsou ta, která mají předpoklady k rozvodu.

Berani neumí sedět na jednom místě

Berani jsou příliš zvědaví na to, co jim svět nabízí. Milují cestování, rádi zkoušejí nové věci, takže vztah s nimi se nejdříve může zdát jako sen. Ovšem jen pro stejně aktivní povahy, jako jsou oni. Pokud se ale dynamický Beran ožení s někým, kdo dává přednost klidným večerům na gauči u televize před bláznivými večírky, takový vztah brzy skončí.

Fotografie: Freepik

Navíc mají velké předpoklady k hádkám. Rádi totiž vyjadřují svůj vlastní názor, a to velice nahlas a na jakékoli téma. Proto se snadno dostávají do konfliktů. Často si ani nevšimnou, že je jejich chování pro druhého člověka nepříjemné.

Blíženci, nestálé znamení zvěrokruhu

O Blížencích se tvrdí, že mají dvě tváře. Přestože jsou velice žádoucím znamením, po jejich bližším poznání s nimi jen málokdo vydrží déle než pár let. Jedinci narození v tomto znamení zvěrokruhu totiž nevědí, co chtějí. Jsou temperamentní, hodně jim to mluví a milují silné pocity, které ale neumí ovládat.

Fotografie: Freepik

Rychle se zamilují a stejně tak rychle se zase odmilují. Nedokážou žít bez lásky, ale také ji nedokážou dlouhodobě pěstovat a pracovat na ní. Předmět jejich zájmu se velmi rychle mění. To je důvod, proč je tolik rozvedených lidí právě ve znamení Blíženců.

Dalším v pořadí je Panna

Panny si pečlivě plánují, jak by měl jejich život vypadat, na čemž není nic špatného, pokud potkají partnera, který to respektuje a má své plány nastavené stejně. Často se ale stává, že si druhá polovička začne brzy uvědomovat, že už má všech omezení a pravidel dost.

Fotografie: Freepik

Panny rády vnucují svůj názor, mají problémy s kompromisem, protože všechny jejich vztahy nekončí nejlépe. Oceňují klid a nejsou příliš spontánními. Pokud se tedy rozhodnou vzít si jejich pravý opak, pak je rozvod téměř jistý.

Střelci se oddávají nevinnému flirtování

Střelci jsou zábavní a nevyhýbají se společnosti. I když žijí v manželském svazku, nemají problém se oddávat nevinnému flirtování. Někdy však u flirtu neskončí. Střelci jsou vášniví a impulzivní, pokud poznají někoho, o kom si myslí, že by mohl být jejich láska na celý život, neváhají vstoupit do manželství.

Fotografie: Freepik

Později se však ukáže, že na obzoru může být i někdo zajímavější, a Střelci rychle přeskočí zase jinam. Jejich vztahy ale mohou být úspěšné, přežijí ovšem jen tehdy, budou-li založeny na přátelství. Se Střelcem musíte být hodně trpěliví.

Zdroj: Styl Interia