Dvanáct znamení cikánského horoskopu odhalí vaši charakteristiku dle data narození

Fotografie: Pixabay

S historií cikánského lidu po staletí souvisí také mistrovství v magii a věšteckém umění. Cikánky od dávných dob věští pomocí koule, čtou z ruky a vykládají karty.

Jejich sláva byla více než oprávněná. Jejich předtuchový dar nebyl nic fiktivního, ale mohl být ověřený fakty a důkazy. Navíc s nimi byl spojený zvláštní vztah s dobou seslání. Do dnešní doby mají cikání svůj vlastní tarot, o kterém jsou zmínky už v patnáctém století. Několik let poté, co začali cestovat po Evropě . Mají také svůj vlastní horoskop s tuctem znamení.

Jak vypadá cikánský horoskop

Stejně jako náš klasický horoskop je ten cikánský rozdělený do dvanácti znamení, které jsou spojeny s každým jednotlivcem podle data narození. Jsou zastoupené předměty denní potřeby. S vodnářem koresponduje kalich. Lidé narození v tomto znamení mají podle cikánského horoskopu dar vnímavosti a sjednocení. Jsou kreativní a váhavá, velmi šťastní lidé. S rybami koresponduje cikánská kaple, která symbolizuje víru. Jde o tiché, vážné a důvěřivé osoby s duchovní silou. V práci jsou většinou podnikateli.

Fotografie: Pixabay

S beranem symbolizuje nůž. Lidé v tomto znamení jsou praktičtí, trochu impulzivní a soutěživí. Mají velkou intuici a jsou dobrými vůdci. S býkem koresponduje koruna. Lidé v tomto znamení jsou věrní, citliví, romantičtí a trochu pyšní. Mají rádi pohodlí a luxus. Rádi pracují. Blíženec je v cikánském horoskopu svícnem. Jde o tvrdohlavé, inteligentní a komunikativní osoby se schopností šetřit. Od 21. června do 21. července je v cikánském horoskopu kolo od vozu. Jde o citlivé, emocionální jedince. Jsou zdrženliví a nejistí. Intenzivně milují.

Druhá polovina horoskopu

Od 22. července do 22. srpna je v horoskopu hvězda. Osoby v tomto znamení jsou optimistické, okouzlující a dotýká se jich štěstí. S pannou koresponduje zvon. Lidé ve znamení zvonu jsou organizovaní, ambiciózní lidé milující dokonalost. Kritizují každého, přestože jsou otevřeni pomoci druhým konstruktivně růst. Ekvivalentem pro váhy je cikánská mince. Jde o osoby s velkou moudrostí. Jsou to optimisté a mají talent pro podnikání. Jsou vynikajícími vyjednavači.

Fotografie: Pixabay

Dýka v cikánském horoskopu nahrazuje štíra. Lidé narození v tomto znamení mají analytickou mysl a silný charakter. Přitahují ostatní svou osobností. S lehkostí a elegancí je lze milovat a respektovat. Se střelcem koresponduje sekera. Jde o osoby milující dobrodružství. Jsou to lidé trochu nerozvážní s velkou mentální jasností. Velmi snadno se přizpůsobí jakékoliv situaci. Posledním znamením je podkova. Lidé narození v tomto časovém období jsou oddaní a perfekcionisté. Mají tendenci utrácet více, než je nutné.

Zdroj: TheMagicHoroscope