Znamení zvěrokruhu, která patří mezi věčné pesimisty a energetické upíry. Dávejte si na ně pozor

Fotografie: Pixabay

Lidé, kteří jsou nervózní, pesimističtí, nic jim není dobré a mají věčně špatnou náladu, nejsou ve společnosti oblíbení. Je to hlavně proto, že z ostatních dokáží vysát veškerou energii.

Dělají život hořkým všem okolo sebe, ale leckdy si to ani neuvědomují. Možná máte někoho takového přímo vedle sebe, aniž byste věděli, že svou povahu mají danou už od narození.

Zranitelnou stránku skrývají Štíři, Kozorohy dráždí maličkosti

Štíři patří mezi hrubé a nevrlé osoby. Nechtějí, aby ostatní viděli jejich slabosti a pokud je někdo prozradí a zraní je, budou o to hrubší a věčně budou se špatnou náladou. Negativní energii z nich bude přímo sálat a bude to mít velký vliv i na lidi, se kterými přijde do kontaktu.

Fotografie: Freepik

Kozorozi, pokud jsou v citlivé fázi, mohou dráždit i malé detaily – změna hlasitosti filmu nebo vyšší teplota, než na jakou jsou doma zvyklí. Na jejich tváří uvidíte nespokojenost, které se budete vy sami bát. Aby Kozoroh mohl zpracovat bolestivé emoce, potřebuje být sám se sebou a oddělený od okolního světa.

Raka nejvíce znepokojují urážky, zanedbávání, odmítnutí, a hlavně rodinné problémy. Pokud si všimne, že jeho milovaná osoba v nebezpečí, nebude jen nečinně přihlížet, ale rozhodně se zasáhnout. V zápalu boje neumí skrýt svou hořkost a hněv a někdy je to spíše na škodu.

Panny mají rády svou zajetou pracovní atmosféru

Panny se stávají agilními, pokud se naruší jejich pracovní atmosféra, ocitnou se v nejisté situace nebo se kolem nich něco porouchá. Může jim zkazit náladu nedostatečná hygiena nejen lidí, ale také prostor. Jsou zběhlé v hledání řešení, ale můžete se jejich hrubému chování postavit a vypořádat se s ní.

Ryby se cítí nešťastné, pokud si všimnou bezpráví na sobě nebo na někom z blízkých příbuzných, které mají rády. Nespravedlnost je všudypřítomná, a tak jsou Ryby často v mizerné náladě, protože vědí, že občas se spravedlnosti nedovolají. Je žádoucí, aby v takovém stavu našly kreativní činnost, která vyventiluje všechny jejich negativní pocity, které mohou přeměnit na umělecké dílo.