Chlapec versus holící strojek: Malý dobrodruh v obchodě využil chvíle nepozornosti své matky (video)

Fotografie: Depositphotos

Vtipné video z průmyslové kamery v jednom obchodě s elektronikou obletělo internet. Chlapec využil nepozornosti rodičů a upravil si svůj účes.

Stačila chvilka nepozornosti a maminka se nestačila divit, jak její syn dopadl. Neměla šanci zasáhnout a mohla už tak jen likvidovat následky malé pohromy. „Vlastností inteligentních lidí je jejich velká zvědavost, která v žádné situaci neochabuje. A tohle dítě je v tom opravdu dobré,“ je připsáno k videu, jež si určitě pusťte. Vy se zaručeně pobavíte, maminka už však tak nadšená nebyla.

Větším dětem už dáte důvěru

Opravdu malé děti si rodič musí hlídat neustále, protože kdykoliv hrozí, že se dítě pustí do něčeho, co nechcete. Ti starší už dostávají v tomto ohledu trochu volnosti a rodičovské důvěry. Desetileté dítě už jednoduše nebudete stíhat na každém kroku. To však neznamená, že vám nemůže přichystat nečekané překvapení. Jako tento chlapec, který se nudil při nakupování.

Jeho maminka byla nejspíše zaujatá výběrem nějakého domácího spotřebiče. Malý chlapec se evidentně nudil a prozkoumával, co mu může tato prodejna k ukrácení dlouhé chvíle nabídnout. Dostal se tak do oddělení, kde byly vystaveny spousty holicích strojků. Ke smůle jeho maminky se všechny daly zapnout, aby si zákazníci mohli udělat lepší představu o tom, jak fungují.

Prostě chtěl vyzkoušet, jestli to funguje

Chlapec tak jeden z nich popadl, zapnul a začal si upravovat svůj účes. Celá kulišárna trvá asi jen deset vteřin, než si jeho počínání všimne vyděšená matka a přiběhne k němu. Na chlapcově hlavě už však svítí vyholený pruh, který si strojkem vytvořil. Situace je tak vtipná a bizarní, že se ani maminka neubrání smíchu a v první chvíli se musí na chvíli ohnout, dává si ruce na obličej a směje se. Pak si jde zblízka prohlédnout, co si to syn na hlavě vytvořil.

@broda_cza_swiatNie mój syn, a filmik dostalem na whatsapp-a, nie znam jego autora. Ja się uśmiałem, mam nadzieję, że i wam sie humor poprawi. ??♬ dźwięk oryginalny – Radosław Palacz

Jak by situace pokračovala, kdyby si matka chlapce nevšimla, si můžeme jen domýšlet. Zdá se, že návštěva kadeřníka je v nejbližších dnech nemine. Naštěstí to maminka vzala sportovně, a tak se chlapec vyhne případnému trestu. Krátký příspěvek na internetu pobavil mnoho lidí a někteří přiznali, že doslova plakali smíchy. Děti opravdu vynikají svou zvědavostí a potřebou si vše vyzkoušet, v tomto případě na „vlastní vlasy“.

Chlapci se od komentujících dostalo také pochvaly. „Přece nebude kupovat něco, co si dopředu nevyzkoušel. Je to chytré dítě,“ shodli se mnozí. A také zavzpomínali, že vlasy jsou tématem mnoha dětí. Zkusit si ustřihnout alespoň jeden pramen dlouhých vlasů je pro děti lákavá představa a mnozí ji v dětství i realizovali. Ty bojácnější pak ostříhali vlasy alespoň panenkám.

Zdroj: Parenting